Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Konuşmak İçin Ek Ücret Ödemeye Gerek Yok!

Akşam 7’den Sabah 7’ye Evden Konuşmak İçin Ek Ücret Ödemeye Gerek Yok!

Türk Telekom’un 2010 başından bu yana müşterilerine sunduğu akşam 7’den sabah 7’ye ek ücret ödemeden konuşma imkanı hiç bitmeyecek! Türk Telekom müşterilerinin yüzü hep gülecek!

01 Ocak 2012 tarihi itibariyle, ev telefonundan yapılan şehir içi ve şehirler arası aramalar akşam 7 sabah 7 saatleri arasında artık bireysel tarifelerin içinde, ek ücret ödemenize gerek yok! Üstelik başvuru, koşul, taahhüt yok!

Türk Telekom’un yaklaşık 13 milyon bireysel müşterisi, ev telefonundan yapacakları şehiriçi ve şehirlerarası görüşmelerini akşam 7 sabah 7 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirebilecek. Akşam 7 Sabah 7 faydasından yararlanabilen görmek için tıklayınız.Pdf

Akşam 7 sabah 7 saatlerinde ek ücret ödemeden 3.000dakikaya kadar ücretsiz görüşülebilen arama yönleri şu şekildedir. Aşağıda belirtilen yönler dışındaki aramalar, abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.

  • Türk Telekom şebekesinde şehir içi numaralar,
  • Türk Telekom şebekesindeki şehirlerarası numaralar,
  • Ocak 2013 tahakkuk dönemi itibariyle 444’lü numaralar,
  • 30 Ocak 2013 tarihi itibariyle 1 ile başlayan 3 haneli özel servis numaraları.

Konuyla ilgili açıklama yapan Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan “Müşterilerimize en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunma vizyonumuz ve müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda 2010 yılında bireysel müşterilerimize akşam 7’den sabah 7’ye Bedava Kampanyası’nı sunduk. Kampanyamız müşterilerimizden yoğun ilgi gördü ve beğenilerini kazandı. Nisan ayında 2011 yılı sonuna kadar uzatma kararı aldığımız kampanyamızdan 2011 yılında ayda 9 milyondan fazla Türk Telekom müşterisi yararlandı. Türk Telekom olarak müşterilerimizin sesini dinledik ve onların beklentileri doğrultusunda büyük beğeni kazanan bu kampanyayı kalıcı hale getirdik. Tüm müşterilerimize hayırlı olmasını diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Detaylı bilgi 444 1 444, Türk Telekom bayi ve ofislerinde.