Türk Telekom’dan ayda 35 TL’ye Samsung Galaxy Tab2 Tablet

Türk Telekom’dan ayda 35 TL’ye Samsung Galaxy Tab2 Tablet

Tüm dünyada büyük ilgi gören Samsung Galaxy Tab 2 Türkiye’de ilk kez sadece Türk Telekom tarafından satışa sunuluyor. Türk Telekom müşterileri Samsung Galaxy Tab2 tablete ayda 35 TL’den başlayan taksitler ile sahip olabilecek. Teknoloji tutkunlarına ev telefonu faturalarına yansıtılacak 24 veya 36 ay taksit seçenekleri ile “Galaxy Tab 2’ sahibi olma ve ücretsiz TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetinden faydalanma fırsatı sunan kampanya 31 Mart 2013 ’ye kadar sürecek ve stoklarla sınırlı olacak.
31 Temmuz’da başlayan ve 31 Mart 2013'e kadar devam edecek olan kampanyayla; Türk Telekom müşterileri 24 veya 36 ay taahhüt vererek “Samsung Galaxy Tab 2”ye 24 ay için 45 TL , 36 için ise 35 TL taksitlerle sahip olabilecek.
Ayrıca kampanyaya dahil olan müşteriler sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmeti’ne de sahip olacaklar. Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetine ilişkin kullanıcı adı ve parolasını içeren kart  “Galaxy Tab 2” ile birlikte müşterilere verilecek. Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmetinden faydalanmak isteyenlerin 31 Mart 2013 tarihine kendilerine verilen kartındaki parola ve şifreyi girip hizmeti aktif hale getirmeleri gerekiyor. Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmeti aktif hale getirildikten sonra 1 yıl boyunca geçerli olacak.
Samsung Galaxy Tab 2 boyutlarına göre piyasadaki en ince gövdeye sahip olmasının yanı sıra hafifliği ve geniş ekranıyla mükemmel bir tablet deneyimi sunuyor. Ayda 35 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Tab 2 sahip olacak Türk Telekom müşterileri yüksek çözünürlüklü eşsiz ekran keskinliğine sahip bu tablet ile yüksek çözünürlüklü filmler, fotoğraflar izleyebilecek ve birbirinden kullanışlı programları rahatlıkla kullanabilecek.

“Samsung Galaxy Tab 2’’nin özellikleri:

  • 10,1” Dokunmatik 1280*800 Ekran
  • 1 Ghz Çift Çekirdek İşlemci
  • 16 GB Dahili Hafıza+MicroSD Kart yuvası
  • 3 MP Arka VGA Ön Kamera
  • Android Ice Cream Sandwich İşletim Sistemi
  • Google Play Store üzerinden binlerce ücretli ve ücretsiz uygulama
  • GPS, Wifi 802,11 b/g/n, BT v3.0
  • Full HD Video Oynatma ve Adobe Flash Desteği
  • Önde konumlandırılmış hoparlör ile  yüksek güçlü ses
  • 581 gr

Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyen Türk Telekom müşterileri; Türk Telekom satış noktalarından, bayi ve ofislerinden başvuru yapabilir, 4441444 müşteri hizmetlerinden veya www.turktelekom.com.tr adresinden bilgi alabilir.
*Sınırsız TTNET Wifi Kablosuz İnternet Hizmeti’nin 31 Aralık’a kadar müşteri tarafından kullanılmaya başlanmadığı takdirde ise hizmet otomatik olarak aktifleşecek.

Taahhütname için lütfen tıklayınız Pdf
Kullanım Klavuzu için lütfen tıklayınız Pdf
Ürünün Bulunduğu Bayi ve Ofis Listesi için lütfen tıklayınız Pdf