Türk Telekom’dan Ev Avantaj Tarifelerine Geçiş İçin Özel Fırsat

Türk Telekom’dan Ev Avantaj Tarifelerine Geçiş İçin Özel Fırsat

Türk Telekom’un StandartHATT ve KlasikHATT (Mutlu Pazar ek paketleri dahil) tarifelerinden Ev Avantaj 100 tarifesine geçen müşteriler 12 ay boyunca Türk Telekom müşterisi olarak kalmalarını taahhüt ettikleri takdirde 9 ay boyunca Ev Avantaj 100 tarifesi paket ücreti üzerinden %30 indirim hakkı kazanacaktır ve 12 ay boyunca aylık 100 dk. Her Yöne görüşme imkânına sahip olacaktır. Kampanya ile daha fazla görüşme imkânı sağlanarak, müşterilerin ev telefonunda bulduğu değerin arttırılması amaçlanmaktadır.

Kampanya ile ilgili özet bilgiler aşağıdaki gibidir:

• KlasikHATT, KlasikHATT Mutlu Pazar, StandartHATT, StandartHATT Mutlu Pazar tarife paketlerinden Ev Avantaj 100 tarife paketine geçen ve 12 ay boyunca Ev Avantaj 100 tarife paketinde kalmayı taahhüt eden müşterilere, 9 ay boyunca tarife paketi ücreti üzerinden %30 indirim uygulanması ve tarife paketi kapsamında verilen bedava dakikalarına ek olarak Türk Telekom şebeke içi ( şehiriçi, şehirlerarası ve 444), yurt içi GSM ve milletler arası 1. kademe yönlere doğru kullanabilecekleri aylık 100 dakika hediye edilecektir.
• Taahhüt süresi dolmadan Ev Avantaj 200, Ev Avantaj 300, Ev Avantaj 600, Ev Avantaj Özgür, Ev Avantaj 100 Artı, Ev Avantaj 200 Artı, Ev Avantaj 300 Artı, Ev Avantaj 600 Artı, Ev Avantaj Akşam, Ev Avantaj Uzun tarife paketleri dışında tarife paketine geçiş yapan ya da hattını iptal eden müşterilerin Ev Avantaj 100 paketi için aldıkları indirim tutarlarını ve kampanya kapsamında her ay verilen hediye 100 dakikadan kullandıkları kadarını ödemeleri gerekmektedir.
• Kampanyada sunulan bedava dakikalar Şehir içi, Şehirlerarası, Yurt içi GSM ve 1. Kademe Milletlerarası aramalarını kapsamaktadır.
• Kampanya 12 Ekim 2012 tarihinden itibaren geçerli olmaya başlayacaktır.
• Kampanyaların son başvuru tarihi 31 Aralık 2013’tür.Kampanyaların faydalanma süreleri 12 aydır.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. %30 İNDİRİMLİ EV AVANTAJ 100KAMPANYASI’NA YÖNELİK DUYURU

1 Temmuz 2013 tarihinden önce Türk Telekomünikasyon A.Ş. %20 İndirimli Ev Avantaj 100 Kampanyası’na veya Türk Telekomünikasyon A.Ş.%30 İndirimli Ev Avantaj 100 Kampanyası’na veya Türk Telekomünikasyon A.Ş. %30 İndirimli Ev Avantaj Kampanyası’na ilişkin Taahhütname’yi imzalamış olan ve halen taahhüdü devam eden Abonelerimiz açısından aşağıdaki kural geçerli olacaktır:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu’nun almış olduğu 03.01.2013 tarih ve 2013/DK-THD/14 sayılı ve 20.03.2013 tarih ve 2013/DK-THD/154 sayılı kararları (“Kurul Kararı”) uyarınca, Taahhüt Süresi tamamlanmadan Abone’nin Kampanya kapsamından çıkması/çıkarılması durumunda, Kampanya’dan çıktığı/çıkarıldığı tarih itibariyle kalan Taahhüt Süresi göz önünde bulundurulduğunda, kalan Taahhüt Süresi açısından Kampanya kapsamında taahhüt verdiği ve henüz tahakkuk etmemiş Tarife Paketi Ücretleri’nin toplamının (“Kalan Aylar Faydası”), Abone’nin Kampanya kapsamından çıktığı/çıkarıldığı tarihe kadar yararlanmış olduğu indirim tutarının ve yararlandığı hediye dakikaların TL karşılığı toplamından (“Sağlanan Fayda”) daha düşük olması durumunda, Abone, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı değil, Kalan Aylar Faydası’nı Türk Telekom’a tek seferde ödemekle yükümlüdür*.

(* Türk Telekom, yargı kararıyla Kurul Kararı’nın yürütmesinin durdurulması veya iptal edilmesi durumunda, İhlal Halinde Ödenecek Ücret olarak Sağlanan Fayda’yı isteme hakkını saklı tutar.)

Kampanya ile ilgili taahhütname için lütfen tıklayınız Pdf