Türk Telekom’dan Şirket Ağınızın Güvenliği için TT Kurumsal Güvenlik Hizmetleri

Türk Telekom, internet erişimine sahip müşterilerinin ağ güvenliğini en etkili ve ekonomik şekilde sağlamak için TT Kurumsal Güvenlik Hizmetlerini geliştirdi. TT Kurumsal Güvenlik Hizmetleri dahilinde sunulan hizmetler ile Türk Telekom müşterileri, internet üzerinden gelecek olası saldırılara karşı Türk Telekom güvencesi altında olacaklar.

Türkiye’nin Telekomünikasyon devi Türk Telekom, işlerini internet üzerinden sürdüren müşterilerine geniş kapsamlı bir güvenlik hizmeti sunuyor. TT Kurumsal Güvenlik Hizmetleri dahilinde Antivirüs, Yönetilebilir Güvenlik Duvarı, Yönetilebilir İçerik Filtreleme, Kullanıcıdan Siteye- Sanal Özel Ağ (Client-to-Site VPN) ve Aktif Savunma Sistemleri hizmetleri sunulmaktadır. Üstelik bu hizmetler için ayrıca yazılım lisans ücreti ödemezsiniz. TT Kurumsal Güvenlik Hizmetlerinden her tip internet erişimi üzerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca TT Kurumsal Güvenlik Hizmetlerinin konfigürasyon değişikliklerini dilerseniz siz yaparsınız, dilerseniz de Türk Telekom personeli, Türk Telekom sistemleri  üzerinden gerekli değişiklikleri sizin adınıza gerçekleştirir.

Türk Telekom’un uzman personellerinin 7 gün 24 saat sağladığı destek ile internet üzerinden gerçekleştirdiğiniz işlerinizde hiç bir sorunla karşılaşmazsınız. Böylece yazılım ve donanım masraflarınızdan tasarruf edebilirsiniz. TT Kurumsal Güvenlik Hizmetlerinden, Türkiye’deki tüm birimleriniz için faydalanabilirsiniz.

Gelişmiş hizmet anlayışına sahip Türk Telekom ve firmanız arasında imzalanacak olan Gizlilik Sözleşmesiyle, ağ bilgilerinizin güvenliği Türk Telekom güvencesi altına alınır. Ayrıca TT Kurumsal Güvenlik Destek Hattı 444 1 876 nolu numarayı arayak 7/24 Türk Telekom desteğinden yararlanabilirsiniz.

TT Kurumsal Güvenlik Hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilir, Türk Telekom ofislerine başvurabilirsiniz.