Türk Telekom’un Avantajlı Kampanyası Yıl Sonuna Uzadı

Ev Avantajlılar yıl sonuna kadar hem evi hem cebi bedava arayacak

Türk Telekom, Ev Avantaj tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri için başlattığı “Ev Avantaj Her Yöne Bedava Konuşma Kampanyası”nı 31 Aralık 2011 tarihine kadar uzattı. Kampanya ile Ev Avantajlılar yıl sonuna kadar mevcut tarifelerinin bedava dakikalarını sadece şehir içi ve şehirlerarası aramalar için değil cep telefonu ve yurtdışı ev ve iş telefonları aramalarında da kullanabilecek.

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası”nın süresini yılsonuna kadar uzattı. Ev Avantaj tarifelerini kullanan Türk Telekom müşterileri bedava dakikalarını sadece şehir içi ve şehirlerarası aramalarda değil; yıl sonuna kadar geçerli olacak yeni kampanya ile yurtiçi cep telefonunu yönüne ve yurtdışı ev ve iş telefonlarına yapılan aramalar için de kullanabilecekler. 2010 yılında kullanıma sunulan ve toplam kullanıcısı 6.4 milyonu aşan Türk Telekom Ev Avantaj tarifeleri bu yeni kampanya ile daha da zenginleşmiş oldu.

Cep telefonu ve yurtdışı aramaları ev telefonuyla yap, bedava konuş

“Ev Avantaj Her Yöne Bedava Kampanyası”nda; Ev Avantaj 100, 200, 300, 600 ve Özgür kapsamında bulunan Türk Telekom müşterileri, tarifelerinin bedava dakikalarıyla sadece ev telefonlarından şehir içi ve şehirlerarası aramalarını yapmakla kalmıyor. Yurtiçi Cep telefonu yönüne aramalar ile Almanya, ABD, Fransa, Hollanda ve Rusya gibi yurtdışı arama trafiğinin en yoğun olduğu 36 ülkedeki ev ve iş telefonlarına da arama gerçekleştirebiliyor. Kampanya kapsamında bedava dakikalar günün her saatinde kullanılabiliyor.

Akşam 7’den Sabah 7’ye konuşmak bedava

Ev Avantaj Her Yöne Kampanyası ile örneğin Ev Avantaj 100 paketine sahip bir Türk Telekom müşterisi, gün içinde, hem şehir içi hem şehirlerarası hem cep telefonu hem de yurtdışı aramalar için kullanabileceği 100 dakikaya sahip olacak. Tarifesinin 100 dakikasının tamamı ile de hem cebi hem evi hem işi hem de 1. kademe ülkelerdeki ev ve iş telefonlarını ilave ücret ödemenden arayabiliyor. Ayrıca 31 Aralık 2011’e kadar her akşam 7'den sabah 7'ye kadar şehir içi ve şehirlerarası 3.000 dakika bedava konuşma imkanı da bulunuyor.

Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için 444 1 444 Türk Telekom Çağrı Merkezine, Türk Telekom Bayi ve Ofislerine yada www.turktelekom.com.tr adresine başvurulabilir.


ULUSLARARASI I. KADEME ÜLKELERİ
A.B.D. ÇEK CUMH. İRLANDA MACARİSTAN
A.B.D.(ALASKA) ÇİN HALK CUM. İSPANYA MALEZYA
A.B.D.(HAWAİİ) DANİMARKA İSRAİL NORVEÇ
A.B.D.(PORTO RİKO) ESTONYA İSVEÇ POLONYA
A.B.D.(VİRJİN ADL.) FİNLANDİYA İSVİÇRE PORTEKİZ
ALMANYA FRANSA İTALYA RUSYA
AVUSTRALYA GÜNEY KORE İZLANDA SİNGAPUR
AVUSTURYA HOLLANDA JAPONYA SLOVENYA
BULGARİSTAN HONG KONG KANADA SLOVAK CUMH.
BELÇİKA İNGİLTERE LÜKSEMBURG YUNANİSTAN