Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Engelliler için Türk Telekom Erişilebilir Yaşam Hizmetleri Nelerdir?

Engelliler için Türk Telekom Erişilebilir Yaşam paketleri kapsamında; ev telefonu, cep telefonu, internet ve TV hizmetleri gibi farklı alanlardaki gereksinimlere özel tarifelere ulaşmak mümkündür. Konuşma, mesajlaşma, sinema paketleri ve internet erişimi gibi farklı hizmetler içeren Türk Telekom Erişilebilir Yaşam kampanyası, engelli bireyler için çeşitli kolaylıklar sunar.

Bu kampanya dahilinde engelli bireyler ve onların 1. derece yakınları üyelik alabilir ve kampanya üyeliği için belge ibrazı yapılması gerekir. Paket içeriğinde; evde internet paketi, cep tarifesi, ev telefonu tarifesi ve TV paketi alanlarında farklı kampanyalar bulunur. Bu hizmetlerden ayrı ayrı ya da birlikte faydalanılması mümkündür.

Engelliler için Türk Telekom Erişilebilir Yaşam Özellikleri Nelerdir?

Engelli bireylerin ve onların birinci derece akrabalarının belge ibrazı yapmalarının ardından faydalanabildiği bu kampanyanın özellikleri şu şekildedir:

  • Başvurular, Türk Telekom Ofisleri ya da Türk Telekom bayilerinden yapılabilir.
  • Fiyatlandırmalar, kampanyanın içeriğine ve indirim bedellerine göre değişkenlik gösterir.
  • Erişilebilir Yaşam Mobil Uygulaması ile mobil cihazlar üzerinden hayatı kolaylaştıracak avantajlarla desteklenir.
  • Mobil, evde internet, ev telefonu ve Tivibu hizmetlerinin her biri için ayrı kampanyalar bulunur.
  • Kampanyadan yalnızca engelli bireyler değil, belge ibrazında bulunan birinci derece yakınları da faydalanabilir.

Engelliler için özel olarak hazırlanan Türk Telekom Erişilebilir Yaşam kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.​​​​