Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Online İşlemler

Online İşlemler ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Mobil Online İşlemler  

Mobil Online İşlemler

Türk Telekom Mobil Onlin​e işlemler üzerinden istediğiniz Türk Telekom mobil hattının faturasını güvenle ödeyebilir, tarife ve paket sorgulama yapabilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı inceleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Türk Telekom mobil hattına Lira yükleyebilirsiniz.

Ayrıca, tarife ve paket bilgilerinizin kullanımlarınızı görüntüleyebilir, dilerseniz tarifenizi değiştirebileceğiniz gibi daha bir çok işlemi dilediğiniz yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil Online İşlemler sayfasına giriş yapmak için tıklayınız.

 
İnternet Online İşlemler  

İnternet Online İşlemler

Türk Telekom İnternet Online İşlemler'de tarife bilgilerinizi kontrol ederek değişikliği işlemlerinizi yapabilir, kredi kartı ile faturanızı anında ödeyebilir, internet servislerine abone olabilir, hizmet numaranızı, internet kota sorgulama yapabilir, paket ve satın aldığınız ürünlere ait detayları öğrenebilir, fatura adresinizi, abonelik bilgilerinizi sorgulayabilir ve Tivibu ile TV işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Online İşlemler sayfasına giriş yapmak için tıklayınız.

 
Ev Telefonu Online İşlemler  

Ev Telefonu Online İşlemler

Türk Telekom Ev Telefonu Online İşlemler ile Fatura İşlemlerinizi (Fatura Görüntüleme/E-Fatura'ya Geçiş, Talimat İşlemleri, Fatura Üst Sınırı Belirleme, Fatura Sorgulama), tarife işlemlerinizi yapabilir. Yeni telefon ve nakil başvurusunda bulunabilirsiniz. Hatta kalan dakikalarınızı görüntüleyebilir, en yakın mağazamızı sorgulayabilir ve daha bir çok işlemi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Ev Telefonu Online İşlemler sayfasına giriş yapmak için tıklayınız.

 
​​​​​​​