Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Tarife Karşılaştırma

Kullanım Koşulları

Bu site, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun 2012/84 sayılı düzenlemesi uyarınca, abone alımına açık mevcut tarifelerimizin tarafınızca girilecek kriterlere göre karşılaştırılabilmesi için hazırlanmıştır.

Tarife karşılaştırma için hesaplamada kullanılan varsayımlar tarafınızca girilen kriterlere bağlı olup sunulacak sonuçlar sadece bilgilendirme amaçlıdır.

Karşılaştırma sonucu tarafınıza sunulan tarife seçeneklerinde birisi ile abone olmanız durumunda bu tarifeye ilişkin ücretler herhangi bir taahhüt anlamına gelmeyip söz konusu ücretler ile kullanımınıza bağlı olarak oluşan aylık toplam fatura tutarınız farklılık gösterebilir. Söz konusu farklılıktan doğacak herhangi bir zarardan Şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Karşılaştırma sadece tarifeler ve paket gibi sürekli uygulamalar için yapılmakta olup kampanya, promosyon gibi geçici tarife uygulamaları karşılaştırmaya dahil edilmemektedir.