Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Tedarikçi Platformu

 

Tedarikçilerimiz, Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu ürün ve hizmetlerin kaliteli, güvenli, etik ve sürdürülebilir bir şekilde ulaştırılmasında kilit rol oynamaktadır. Türk Telekom, tedarikçileriyle güçlü ilişkiler kurarak müşterilerine tüm ürün ve hizmetleri doğru zamanda, doğru yerde sunmayı hedeflemektedir.

Tedarikçi Yönetimi ve Satınalma organizasyonu Türk Telekom’un ihtiyaç duyduğu ürün ve servislerin tedarik süreçlerini yönetmekte ve firmamız adına tedarikçiler için temel iletişim noktası olarak hizmet vermektedir.

Türk Telekom Tedarikçi Yönetimi, rekabetçi tedarik koşulları oluşturmak ve yeni teknolojilerde, sistem ve süreçlerde sürekli iyileştirmeye odaklanabilmek için tedarikçi portföyünü düzenli olarak geliştirmektedir. Türk Telekom ile çalışmak isteyen tedarikçiler Tedarikçi Kayıt Sistemi ile onaylı tedarikçi portföyüne dâhil olabilirler. Potansiyel tedarikçiler, kayıt sistemi aracılığıyla satınalma çalışanları tarafından değerlendirilir ve uygun bulunmaları halinde gelecekteki tedarik projelerine dâhil edilebilirler.

Tedarikçi Kayıt Sistemi Türk Telekom ile daha önce iş ilişkisinde bulunmamış firmalar için tasarlanmıştır. Firmamız ile önceden çalışmış tedarikçiler doğrudan ilgili satınalma çalışanları ile irtibata geçebilirler.

Tedarikçi Kayıt Sistemi hakkında detaylı bilgi için Tedarikçisi Kayıt Sistemi sayfasına tıklayabilir, kayıt formuna doğrudan erişmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Tedarikçi Başvuru Kayıt ​​​​​​​​​​​​​​​​​