Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Büyük Kolaylık! Faizleri Sıfırlıyoruz…

+ A -

Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL geçmişe dönük borçlarınızın faizini tümüyle sıfırlıyor!

Size de sadece borcunuzu kredi kartıyla mı yoksa peşin mi ödeyeceğinize karar vermek kalıyor.

​Hemen Türk Telekom Ofis ve Bayilerine gelin faizleri sıfırlayalım.

  • “Faizleri Sıfırlıyoruz” kampanyası, 31.12.2017 ve öncesi abonelikleri iptal edilmiş borç tutarı Yasal Takip sisteminde yer alan Türk Telekom, TTNET ve TTMOBİL müşterilerini kapsamaktadır.
  • Anlaşmalı banka kredi kartlarına taksit imkanı sunulmaktadır.
  • Ödenmemiş borç tutarınızı Türk Telekom Ofis ve Bayileri, PTT, anlaşmalı banka gişeleri, Türk Telekom ve anlaşmalı banka web sayfalarından ödeyebilirsiniz.
  • Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.

8000 TL’nin üzerindeki borçlar için kredi kartıyla ödeme gerçekleştirilemediğinden söz konusu borçlara ilişkin ödemenin borçlu bulunan şirketin (Türk Telekom/TTNET/TTMOBİL) Banka hesabına yatırılması gerekmektedir.
Bireysel borçlar için 444 1 444 ten, www.turktelekom.com.tr/destek/sayfalar/bireysel-borc-alacak-sorgulama.aspx adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.​​​​​​​​​​​​​

Kurumsal borçlar için 444 5 444 ten, https://www.turktelekom.com.tr/destek/Sayfalar/kurumsal-borc-alacak-sorgulama.aspx adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz.​​​​​​​​​​​​​​