Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

İzmir’de meydana gelen deprem sonrasında; her türlü iletişim ihtiyacı için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor

+ A -

30 Ekim Cuma tarihinde İzmir başta olmak üzere çevre illerde de etkisi hissedilen deprem sonrasında; her türlü iletişim ihtiyacı için çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

  • Tüm ülkede büyük bir üzüntüye neden olan, 30 Ekim Cuma tarihinde İzmir başta olmak üzere çevre illerde de etkisi hissedilen deprem sonrasında seferber olduk.
  • Kesintisiz iletişimi sağlamak adına tüm tedbirleri aldık ve depremden etkilenen vatandaşlarımızın her türlü iletişim ihtiyaçlarını aksaklığa ve mağduriyete mahal vermeden karşılamak için hız kesmeden çalıştık.
  • Depremde hasar görmüş veya yıkık binalardaki kullanıcılarımızın mağdur olmaması adına Evde/İşte internet, sabit telefon ve Tivibu abonelikleri için müşterilerimize; hat dondurma, fatura erteleme ve cezasız iptal seçenekleri, mobil abonelerimize GB ve dakika faydaları sunuyoruz.

Tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.​​​