Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan Samsung Galaxy Note8’de 3300 TL’ye varan indirim

Son teknoloji ürünü akıllı telefonları “Fırsat Bu Fırsat” mottosuyla müşterilerine sunmaya devam eden Türk Telekom, hayata geçirdiği yeni kampanyasında eski telefonunu getiren müşterilerine tüm yeni cihazları indirimli fiyatlarla satışa sunuyor.

Türk Telekom, Samsung’un en yeni telefonu Galaxy Note8’e hazırladığı özel teklifle, eski cihazlarını getiren müşterilerine 3300 TL’ye varan indirimlerle Note8 sahibi olma seçeneği sunuyor.

Galaxy Note8’e indirimli sahip olun

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, Fırsat Bu Fırsat mottosuyla en yeni akıllı telefonları avantajlı tekliflerle müşterilerine sunmaya devam ediyor. Türk Telekom, hayata geçirdiği yeni kampanyasıyla, eski telefonunu getiren müşterilerine tüm yeni cihazları indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. Türk Telekom, Samsung’un en yeni telefonu Note8’e özel hazırladığı teklifiyle de müşterilerine 3300 TL’ye varan indirimler sunuyor.

“Büyük işler yap!” sloganıyla yola çıkan Samsung Galaxy Note8 neredeyse tamamen çerçevesiz, sıradışı tasarımıyla ‘Sonsuz ekran’ deneyimi sunuyor. 6,3 inç ekrana sahip olan Samsung Galaxy Note8, Note ailesinin en büyük ekranına sahip.

S Pen ile iletişimde yepyeni bir yol

Yeni Note serisinin en çok fark yaratan özelliği ise “S Pen” adı verilen kalemi. Sunduğu farklı özelliklerle iletişimde yepyeni bir yol açan S Pen ile birlikte kullanıcılar, el yazısından oluşan mesajlar gönderip, kendi emojilerini yaratabiliyorlar.

Galaxy Note8 ile fotoğraf çekmek artık daha kolay

Galaxy Note8'in çift lensli kamerası ise, kullanıcılarına düşük ışıkta bile net, canlı ve titremeyen fotoğraflar çekebilen geniş açılı bir kamera seçeneği sunuyor. Çift kameranın 2X optik zoom desteği ve optik görüntü sabitleme özelliği sayesinde kullanıcılar uzaktan bile net fotoğraflar ve videolar kaydedebiliyor.

Akıllı telefon penetrasyonunda sektör lideri olduklarının altını çizen Türk Telekom Satış ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Ümit Önal “Türkiye’de son dört yıldır akıllı telefon penetrasyonunda sürekli artış gösteren operatörüz. Bu noktada, Türk Telekom müşterilerine özel olarak hazırladığımız uygun fiyatlı ve çok çeşitli kampanyalarımızın payı büyük. Türk Telekom olarak, müşterilerimizin mobil teknolojileri ve mobil interneti doya doya kullanması en büyük önceliğimiz. Fırsat bu Fırsat mottosuyla müşterilerimize en yeni akıllı cihazları en uygun ödeme imkanlarıyla sunmaya devam ediyoruz. Yeni kampanyamız kapsamında eski cihazını getiren müşterilerimizi son teknolojiye sahip akıllı cihazlarla buluşturuyoruz. Teknoloji tutkunu müşterilerin merakla beklediği Samsung Galaxy Note8’i de sektörde ses getirecek bir indirimle müşterilerimize sunuyoruz” dedi.

Bülten Tarihi: 4 Kasım 2017