Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

GiGA 4.5G hızında internet deneyimi sunan LG G5 Türk Telekom mağazalarında

Türkiye’nin iletişim ve eğlence teknolojileri lideri Türk Telekom, LG’nin en yeni akıllı telefonu LG G5’i 22 Nisan’dan itibaren Türk Telekom mağazalarında müşterileriyle buluşturdu. Türk Telekom’un ‘Fiber Güçlü’ GiGA 4.5G teknolojisi ile saniyede 1 gigabit hızına ulaşabilen LG G5, 24 veya 36 ay taahhüt seçeneğiyle​ satın alınabilecek. LG G5’i satın alan Türk Telekom müşterilerine, üç ay boyunca ayda 600 dakika Türk Telekom Wi-Fi ve Türk Telekom Müzik üyeliği hediye edilecek.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence teknolojileri lideri Türk Telekom, en yeni akıllı telefonları en avantajlı kurumsal ve bireysel cihaz kampanyaları ile müşterileriyle buluşturmaya devam ediyor. Türk Telekom, LG’nin merakla beklenen yeni akıllı telefonu LG G5’i 22 Nisan’dan itibaren Türk Telekom mağazalarında satışa sundu. Türk Telekom’un sunduğu ‘Fiber Güçlü’ GiGA 4.5G hizmeti ile saniyede 1 gigabit hızına ulaşabilen ve benzersiz bir hızlı internet deneyimi sunan LG G5’e, 24 ve 36 ay taksit seçeneğiyle ve Türk Telekom müşterilerine özel ayrıcalıklarla sahip olunabilecek.

GiGA 4.5G uyumlu LG G5’i satın alan kullanıcılar, 81 ilde beş binden fazla noktada ücretsiz aylık 600 dakika Türk Telekom WiFi kullanımının yanı sıra Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik ile üç ay boyunca yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı sınırsız, HD kalitede ve çevrimdışı dinleme avantajına sahip olabilecekler.

Çift arka kamerası ve modüler tasarımıyla dikkat çekici 

Tamamı metalden üretilen pürüzsüz gövdesi ve modüler tasarımıyla dikkat çeken LG G5 çıkarılabilen bataryasının yerine takılan aksesuarlarıyla eğlenceli bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. İki arka kameraya sahip olan LG G5, normal ve geniş açılı lenslerin birleşimiyle ikisi bir arada fotoğraflar çekilmesine olanak tanıyor. LG G5’in 135 derecelik ‘Geniş Açılı Lens Desteği’ ile geniş açılı ve kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor.

LG G5’e özel aksesuarlara Türk Telekom avantajlarıyla sahip olunabilecek

LG G5, akıllı telefon deneyimini farklılaştıracak aksesuarları ile birlikte satışa sunuldu. Bu aksesuarlardan LG Cam Plus; LG G5’i profesyonel kameraya dönüştürürken, LG Battery Pack; iletişimin kesintisiz sürmesine olanak tanıyor. LG G5’i Türk Telekom’dan alan mobil müşteriler LG Cam Plus ve/veya LG Battery Pack aksesuarlarına tarifeye ek 5 TL’ye sahip olabilecekler.

Hakan Dursun: "LG G5, sunduğumuz GiGA 4.5G teknolojisi ile en hızlı 4.5G’den 3 kat daha hızlı bir internet deneyimi yaşatacak"

Konu hakkında konuşan Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, şunları söyledi:

"Yüzde 68 ile akıllı telefon penetrasyonunda sektörün açık ara lideri olarak, müşterilerimizi en yeni akıllı telefonlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Portföyümüzün en yeni üyesi LG G5, Türk Telekom'un GiGA 4.5G teknolojisiyle saniyede 1 gigabit’e ulaşarak en hızlı 4.5G’den üç kat daha hızlı mobil internet deneyimi sunuyor. LG G5’i tercih eden kullanıcılar, üç ay boyunca ayda 600 dakika Türk Telekom Wi-Fi ve Türk Telekom Müzik üyeliği avantajlarına da sahip olabilecek. GiGA 4.5G ile sunduğumuz üstün mobil internet deneyimini eğlenceyle bir araya getiren avantajlı tekliflerimize önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz.” dedi.

LG G5 Teknik Özellikler:
Ekran                          : 5,3 inç QHD
İşletim Sistemi           : Android 6.0 Marshmallow
Arka Kamera              : 16 Megapiksel normal, 8 Megapiksel geniş açı
Ön Kamera                 : 8 Megapiksel
İşlemci                        : 2,1 Ghz 4 Çekirdekli
Bellek                         : 4 GB RAM
Dahili Hafıza              : 32 GB
Boyutlar                     : 149.4 x 73.9 x 7.3 mm
Ağırlık                         : 159 gram
Batarya                       : 2800 mAh (çıkarılabilir)

​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 22 Nisan 2016​​​