Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Alişan’ın yeni şarkısı ‘Zor Sensiz’ ilk defa Türk Telekom Müzik’te

Binlerce yerli ve yabancı şarkı listesi ile en yeni şarkıların yer aldığı Türkiye’nin lider dijital müzik platformu Türk Telekom Müzik, zengin içeriğini her geçen gün yeni sanatçı ve albümlerle güçlendiriyor. Sevilen şarkıcı Alişan’ın, yeni albümü öncesi yayınladığı single’ı “Zor Sensiz”, ilk defa Türk Telekom Müzik’te sevenlerin beğenisine sunuluyor. Alişan’ın Avrupa Müzik markası ile yayınladığı yeni şarkısı 19 Temmuz’dan itibaren bir hafta boyunca sadece Türk Telekom Müzik’te dinlenebilecek.

Yerli ve yabancı milyonlarca şarkının adresi olan Türk Telekom Müzik, Alişan’ın yeni şarkısı ‘Zor Sensiz’i doyasıya dinleme ve indirme imkanı sunuyor.

Yakın zamanda yayımladığı “Ölümsüz Aşklar” ve “Uslu Dururum” isimli şarkılarıyla beğeni toplayan Alişan’ın yeni şarkısının sözü ve müziği Tarık İster’e, düzenlemesi ise Suat Aydoğan’a ait. Bir süredir albüm çalışmalarına devam eden ünlü şarkıcı, “Zor Sensiz”in klip çekimleri için önümüzdeki hafta Kubilay Kasap yönetmenliğinde kamera karşısına geçecek.

Bülten Tarihi: 19 Temmuz 2017

​​