Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

AssisTT, Turkuvaz Medya Grubu'yla büyümesini sürdürüyor

Türk Telekom çağrı merkezi şirketi AssisTT, büyümesini Turkuvaz Medya Grubu ile sürdürüyor. Turkuvaz Medya'nın TV, gazete ve dergileri artık "444 888 1" nolu çağrı merkezi numarası ile aranacak. Öte yandan Turkuvaz Medya’nın abonelik sisteminin takibi de AssisTT tarafından yapılmaya başlandı.

Türk Telekom Grup şirketi AssisTT, Turkuvaz Medya’nın televizyon, gazete ve grubunun grubunun okuyucu, izleyici, abone çağrılarını yetkili call center kimliğiyle AssisTT yönetiyor.
01 Aralık 2015 tarihinden itibaren; Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç ve Yeni Asır gazeteleri; ATV, A Haber ve A Spor kanalları ile Forbes, Para, Cosmopolitan ve Sofra'nın da aralarında olduğu dergi grubunun çağrılarını AssisTT yönetiyor.

Abonelere de hizmet veriyor 

AssisTT, Turkuvaz Medya’ya gelen müşteri çağrılarının yanı sıra, abonelere de hizmet veriyor. Turkuvaz Medya yayınlarına abonelik için bayilere başvuran müşterilerin talep ve adres bilgilerinin teyidi ile adrese teslimlerin yapılıp yapılmadığı da AssisTT Çağrı Merkezi tarafından takip ediliyor. 

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 22 Mart 2016​​​​​​​​​​​