Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

AssisTT Giresun’daki ilk yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı

Türk Telekom Grup şirketi AssisTT, Giresun’daki birinci yılını çalışanlarıyla birlikte kutladı. Satış-pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing başta olmak üzere birçok alanda müşteri odaklı çözüm sunan AssisTT, 400 çalışanıyla Giresun lokasyonunda bir kutlama töreni düzenledi.

Güçlü teknolojik altyapısı ve etkin insan kaynağı yönetimi ile Türkiye’nin en büyük dış kaynak çağrı merkezi ve müşteri irtibat noktası olan AssisTT'in Giresun lokasyonu birinci kuruluş yıldönümünü kutladı.

Bir yıl önce 146 çalışanı ile hizmet vermeye başlayan AssisTT bu süre zarfında büyüyerek 400 kişiye ulaştı. Giresun lokasyonunun bahçesinde düzenlenen etkinliğe Operasyon Müdürü Şükrü Üner, grup yöneticileri, takım liderleri, asistanlar ve idari kadro çalışanları katıldı.

AssisTT Anadolu'da istihdam sağlıyor

Satış ve pazarlama, sosyal medya yönetimi ve mailing başta olmak üzere birçok alanda müşteri odaklı çözüm sunan ve olan AssisTT, Türkiye genelinde 21 il ve 25 ayrı lokasyonda, yaklaşık 9 binin üzerinde çalışanıyla kamu kurumlarına ve özel şirketlere 7/24 hizmet veriyor. Açık iletişim ve inovasyon gibi değerleri benimseyen, yatırımlarını özellikle Anadolu’ya yönlendiren şirket, bu sayede binlerce kişiye istihdam sağlayarak ekonominin gelişimine katkıda bulunuyor.

​​​Bülten tarihi: 15 Ocak 2016

​​