Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Avea Mobil Ödeme ile Google Play Store’da hediye alışveriş imkanı

Türkiye’nin en inovatif mobil operatörü Avea: Google Play Store üzerinden uygulama ve içerik satın alırken Avea Mobil Ödeme seçeneğini kullanan müşterilerine 20 TL’ye kadar olan ilk alışverişini hediye ediyor. Kampanya, kullanıcılardan gördüğü büyük ilgi ve talep üzerine 31 Ekim’e kadar uzatıldı.

Avea; Google Play Store üzerinde Avea Mobil Ödeme seçeneğiyle uygulama veya içerik satın alanlara özel olarak sunduğu hediye kampanyasını, kullanıcılardan gelen büyük talep üzerine 31 Ekim’e kadar uzattığını duyurdu. Kampanya, tek seferde 20TL’ye kadar olan ilk Google Play alışverişleri için geçerli olacak.

Google Play Store’dan Android™ cihazlarına uygulama ve içerik satın alan Avealılar, banka veya kredi kartına ihtiyaç duymaksızın sadece cep telefonu numaralarıyla ödemelerini kolaylıkla yapabiliyorlar. Bu ödeme yöntemiyle birlikte Android kullanıcıları Google Play Store üzerinden uygulamanın yanı sıra kitap ve oyun gibi içeriklere artık Avea hatlarıyla sahip olabiliyorlar.

Google Play Store’da Avea Mobil Ödeme seçeneğiyle ödeme yapabilmek için tek yapılması gereken, ‘Google Play Store Ödeme Yöntemleri’ arasında ‘Avea Mobil Ödeme Kullan’ seçeneğini seçmek. Avea Mobil Ödeme ile yapılan ödemelerde tutar faturalı müşterilerde müşterinin faturasına yansıtılırken, ön ödemeli hatlarda ise müşterinin mevcut bakiyesinden düşülüyor.

*Google Play ve Android, Google Inc. kuruluşunun ticari markalarıdır.

​​​​ ​​​​

Bülten Tarihi: 16 Ekim 2015​​​