Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom ve Aydın ASTİM OSB arasında Altyapı İşbirliği Protokolü imzalandı

Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’nin haberleşme altyapısının yenilenmesi ve yeraltına alınması işlemleri, iki kurum arasında imzalanan altyapı işbirliği protokolü ile Türk Telekom tarafından gerçekleştirilecek.

Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi katılımcılarının daha yüksek hızda, kesintisiz ve yüksek kalitede haberleşme hizmeti almasını sağlayacak olan protokol, Aydın ASTİM Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nde düzenlenen törenle, Türk Telekom Batı-I Bölge Müdürü Timur Sevim vASTİM Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Maraş tarafından imzalandı.

Protokol kapsamında, Ege Bölgesi’nin önemli şehirlerinden biri olan Aydın’da yer alan, ASTİM Organize Sanayi Bölgesi’nin haberleşme altyapısının iyileştirilmesi ve yer altına alınması projesi, Türk Telekom tarafından gerçekleştirilecek. Haberleşme altyapısının yer altına alınması sayesinde telefon direkleri ve kablolardan kaynaklanan  görüntü kirliliği de ortadan kalkmış olacak. Böylece hem kullanıcı memnuniyeti sağlanmış hem de çevre dostu kaliteli bir proje gerçekleştirilmiş olacak. ​

​​​​​Bülten Tarihi: 17 Ağustos 2016​​​