Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Bozcaada Kalamar Festivali eşliğinde yaza keyifli veda

Bu sene ilki gerçekleştirilecek olan Bozcaada Kalamar Festivali, 29 Eylül - 1 Ekim tarihleri arasında Türk Telekom Prime’ın ana sponsorluğunda düzenlenecek. Türkiye’nin en lezzetli kalamarı olarak bilinen Ada Kalamarı’nın da olacağı festivalde misafirler, ünlü Egeli şeflerin birbirinden leziz tariflerinin ve keyifli aktivitelerin yanı sıra, Türk Telekom Prime dünyasının sunduğu ayrıcalıkların da tadını çıkaracaklar.

Bozcaada Kalesi’nin büyüleyici atmosferinde gerçekleşecek olan ve festival katılımcılarının ücretsiz olarak izleyebileceği Teoman konseri ise misafirlere uzun süre unutulmayacak bir gece yaşatacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, ilki gerçekleştirilecek olan Bozcaada Kalamar Festivali’nde müşterilerini özel hissettirmeye devam edecek. Kalamar yakalama yarışması, su altı sergisi, doğa yürüyüşleri, workshoplar ve daha birçok etkinliğin gerçekleşeceği festivalde Teoman ve birçok ünlü isim sahne alacak. Teoman konserinin yanı sıra, festival katılımcılarının yine ücretsiz olarak izleyebileceği muhteşem canlı performanslarıyla Mehmet Erdem, Gökcan Sanlıman ve Jabbar da lezzet şöleni tadında geçecek olan Bozcaada Kalamar Festivali’ni aynı zamanda bir müzik ziyafetine döndürecek.

Kalamarlar Oltadan Mutfağa!

Oltadan Mutfağa, Bozcaada Kalamar Festivali’nin en özel aktivitelerinden biri olma özelliğine sahip. Bu lezzet dolu festivalin konukları, Ada Kalamarı’nın tadına, kendi uğraşları sonucunda yakaladıkları kalamarlarla birbirinden lezzetli kalamar tarifleri eşliğinde varacak. Katılımcılar, kalamar yakalamanın inceliklerini usta balıkçılardan dinledikten sonra, gruplar halinde teknelerle denize açılacaklar.   

Dopdolu bir festival programı

Bozcaada’nın en keyifli noktası olan ve “Dünya’nın Ucundaki Fener” olarak bilinen Polente Feneri’nde, muhteşem bir manzara ve hafif bir müzik eşliğinde izlenebilecek gün batımı festivalin en unutulmaz anlarından olacak. Ayrıca Polente Burnu yakınlarındaki batık gemiye dalış ekipleriyle dalınacak. Bozcaada’nın ünlü isimlerinden ressam Cemil Onay ile Ada sokaklarında gerçekleştirilecek resim atölyesi gibi, Bozcaada ruhunu yaşatacak aktivitelerle dolu olan festival programı, misafirlere muhteşem bir hafta sonu yaşatırken, yaz sezonu kapanışını en güzel şekilde yapmayı vaat ediyor.

Türk Telekom Prime’lılar kendilerini özel hissedecekler
Türk Telekom Prime üyeleri, festival kapsamında Bozcaada’da yer alan anlaşmalı restoranlarda yüzde 25 indirimden yararlanma fırsatı yakalayacaklar. Ayrıca Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş., ada hattındaki feribotlarda festival boyunca Türk Telekom Prime üyelerine özel ücretsiz geçiş hakkı sağlayacak.

Bülten Tarihi: 21 Eylül 2017

​​