Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan büyük kampanya: Haftada iki gün cepten internet hediye

Mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini tek marka altında bir araya getiren Türk Telekom, Türkiye’nin en büyük marka birleşmesinin ardından dev bir kampanya başlattı. Attığı son adımla, fiber gücüyle yeni bir dönemi başlatan Türk Telekom, mobil müşterilerine yıl boyunca haftada iki gün cepten internet hediye edecek. Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en uygun kampanyaları, sevilen ünlü oyuncuların yer aldığı bir reklam serisi ile duyuruyor.

Mobil, internet, telefon ve TV hizmetlerini tek marka altında bir araya getiren Türk Telekom, yüksek ve hızlı fiber gücüyle başlattığı yeni dönemin ardından cep müşterileri için benzersiz bir kampanyaya imza atıyor. Türk Telekom’un cep müşterileri kampanya kapsamında, yıl boyunca haftanın iki günü hediye cepten internet kullanmanın ayrıcalığını yaşayacak.

Türk Telekom müşterileri, haftanın iki günü cep telefonu ile bedava internet keyfini yıl boyunca yaşayacak. Türk Telekom, müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun tekliflerini yine sevilen oyuncuların yer aldığı eğlenceli ve samimi bir reklam serisi ile duyuruyor. Serinin ilk filmi olan ‘haftada iki gün bedava cepten internet’ kampanya filminde ünlü oyuncular Cengiz Bozkurt, Erdem Yener ve Ömür Arpacı rol aldı. Filmde, Türk Telekom’un büyük kampanyası karşısında şaşkınlık yaşayan bayi çalışanlarının, müşterinin taleplerine yönelik geliştirdiği yüzeysel çözümler anlatılıyor. Reklam serisi önümüzdeki günlerde farklı hikayeler ve tekliflerle devam edecek.

Müşterilerin cepten internet kullanımında data paketi ihtiyaçlarının arttığını belirten Türk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk şunları söyledi:   “Birbirinden farklı ihtiyaçları ve beklentileri olan her bir müşterimizin iletişim ve eğlence ihtiyacına en güçlü ve en doğru şekilde cevap vermek üzere çalışıyoruz. 1 Nisan’da 4.5G’nin kullanıma sunulmasından sonra hız deneyiminin artmasıyla birlikte müşterilerimizin data kullanımının daha büyük bir ivmeyle artacağını öngörüyoruz. Müşterilerimizin bu ihtiyacını dikkate alarak hayata geçirdiğimiz kampanyamızla Türkiye’de bir ilke imza atarak yılsonuna kadar haftada iki gün cepten interneti ücretsiz olarak sunuyoruz. Kampanyamızı tanıtmak amacıyla hazırladığımız reklam filmimizde Türkiye’nin çok sevilen ünlü oyuncuları ile birlikte ‘yol boyu değil yıl boyu’ hediye internet verdiğimizi vurguluyoruz. Türk Telekom olarak, bireysel müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve zenginleştirecek çözümlerimizi çok sevilen bu üçlüye has eğlenceli bir dille yıl boyunca anlatmaya devam edeceğiz” dedi.

 TÜRK TELEKO​M MEGAMOR AÇILIŞ FİLMİ KÜNYE:

Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Yetkilisi: Dehşan Ertürk, Gelincik Onan, İrem Kaya, Demet Tarhan
Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL
Kreatif Direktör / ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Erhan Dursun
Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Ceyda Pehlivan, Ecem Taşcı
Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Can Calışkan, Vefa Kerim Yeğin
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin, Erman Karahisarlı, İpek Savaş
Prodüksiyon Şirketi: KALA
Post Prodüksiyon Şirketi: Sinefekt
Yönetmen: Hakan Yonat
Müzik: Cenk Çelebioğlu
Medya Ajansı: Skala
Kullanılan Mecralar: TV, gazete, internet, outdoor, sinema

​​​​​​Bülten tarihi: 20 Şubat 2016​​​​​​​​​​​​​​

​​