Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Ege plajlarında Merve Özbey, Ayşe Hatun Önal, Ozan Doğulu ile Prime rüzgarı esti

​​

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, ‘’Kat kat hayat” mottosu ile yeni döneminde müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmaya yaz mevsiminde de devam ediyor. Mekanlardaki Prime sponsorluğuyla dikkat çeken Türk Telekom, eğlenceyi plajlara taşıyarak Türk Telekom Müzik platformunda Bodrum’da Merve Özbey ve Ozan Doğulu ile Çeşme’de Ayşe Hatun Önal’ı sevenleriyle buluşturdu.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, eğlenceyi yazın güzel günlerinde Ege’nin gözde plajlarına taşıdı. Bodrum Kuum Beach’te 7 Temmuz’da Merve Özbey şarkıları ve 9 Temmuz’da Ozan Doğulu’nun performansı ile plajdaki coşku zirveye taşındı. 8 Temmuz’da Çeşme Fly-inn Beach’te sahne alan Ayşe Hatun Önal ise, bu yazın hit şarkısı ‘Olay’ ile Çeşme sahillerine eğlencesiyle damgasını vurdu.

Türk Telekom Müzik sahnesinde yer alan konserleri, Prime müşterileri yüzde 50 indirimle takip etti.

Primelılar’a Türkiye’nin gözde plajlarında yüzde 50 indirim fırsatı

 

Türk Telekom Prime müşterileri sıcak yaz günlerinde Bodrum ve Çeşme’de popüler plaj giriş ve konaklama hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabiliyor. Ayrıca seçili plajlarda Frozen ikramı ve ücretsiz GoPro kiralama ayrıcalığı da Prime müşterilerini bekliyor. Prime müşterileri, Bodrum’da X Beach ve Kuum Beach, Çeşme’de Spiaggia Grande, Fly-inn Beach ve Madeo Beach girişlerinde hafta içi ve hafta sonu yüzde 50 indirim imkânı buluyor. Çeşme Before Sunset’te ise Pazartesi – Perşembe günleri arasında yüzde 50 indirimle tatilin tadını çıkarıyor.

Türk Telekom Prime müşterilerini konaklamada da indirimler bekliyor. Bodrum’da Kuum Otel ve Bella Sombra Otel konaklamalarında yüzde 10 indirim uygulanırken, Çeşme’de Before Sunset Bungalows hafta içi konaklamalarında yüzde 25 indirim, hafta sonu konaklamalarında ise yüzde 10 indirim yapılıyor. Ayrıca Dalyan Club havuz, tenis dersi ve açık hava sinemasında %50’ye varan indirim imkanı sunuluyor.

 

Türk Telekom’un ayrıcalıklı hizmetler sunan markası Türk Telekom Prime, yenilenen yüzü ile yeni dünyasının tüm ayrıcalıklarını bu yaz da müşterileriyle buluşturmaya devam ederken, yaz boyunca Türkiye’nin gözde plajlarında sürpriz isimlerle müşterilerini bir araya getirmeye devam edecek.

Türk Telekom Prime Yaz Ayrıcalıkları hakkında detaylı bilgi edinmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Tarihi: 10 Temmuz 2017

​​​​​​​