Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’un yeni gençlik markası Selfy, Adanalı gençlerle buluşacak

Türk Telekom, yeni gençlik markası Selfy’nin sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu,  üniversite kampüslerine taşıyor. 13 – 15 Aralık tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi’ni ziyaret edecek olan Selfy dünyası, Türk Telekom’un birbirinden renkli kurgularla dolu standında gençlere doyasıya eğlence sunacak. Ödüllü oyun, müzik, dans sinema ve teknoloji üzerine odaklanan aktivitelerle gençler,  Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli dünyanın tadını çıkaracak.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni gençlik markası Selfy için başlattığı üniversite ziyaretleri kapsamında, 13 – 15 Aralık tarihleri arasında Çukurova Üniversitesi’nde olacak. Adanalı gençler, “Kuralları sen koy” temasıyla hayata geçen Selfy’nin heyecanlı, eğlenceli ve faydalarla dolu dünyasını, birbirinden eğlenceli ve ödüllü aktiviteler ile deneyimleyebilecek.

Gençler Selfy’nin renkli dünyasını eğlenerek keşfedecek

Entegre Yönetim Sistemi Politikamız 

Adanalı gençleri kampüs içine kurulacak olan stant alanında Selfy’nin eğlenceli dünyasını deneyimleyebilecekleri, oyun, müzik, sinema, dans ve teknoloji odaklı çeşitli aktiviteler bekliyor. Oyun oynamaktan hoşlanan gençler, ister futbol, ister araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli sürpriz ödüllerin sahibi olabilecek. Sinemaseverleri ise stand alanında kendilerini film yıldızı birer oyuncu gibi hissedebilecekleri, sahibi olacakları fotoğraf kareleriyle sosyal medyada renkli paylaşımlar yapabilecekleri aktiviteler bekliyor. Müzik ve dans tutkunu gençler ise,  “Dance Hero” oyunuyla birlikte dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkarabilecek. Bir diğer kurguda ise, sanal gerçeklik teknolojisi, VR gözlüklerle kayak yaparken deneyimlenebilecek. Üniversiteliler sanal gerçeklik gözlüğü ile kampüste kayak sezonunu açacak.  Adana durağının ardından Selfy’nin üniversite ziyaretleri ve üniversiteli buluşmaları Aralık ayı boyunca planlanan diğer illerde devam edecek.

Bülten Tarihi: 9 Aralık 2016

​​