Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’un yeni kampanyası ‘İşyerim İnternette’ reklam filmi yayında

​​

Türk Telekom’un esnaf ve KOBİ’leri işlerini internete taşıyarak ürünlerini web sitelerinden satmalarını sağlamak ve işlerini internette büyütmelerini desteklemek amacıyla hayata geçirdiği ‘İşyerim İnternette’ kampanyasının reklamı yayına girdi. İnternette kolayca işyeri açma imkânı sağlayan kampanya ile e-ticaret sitesi, kesintisiz internet ve sektörünün en önemli markalarından özel avantajlar sunuluyor.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence şirketi Türk Telekom, teknoloji ile işyerlerinin hayatını kolaylaştırıp kazançlarını artırdığı hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.  

Türk Telekom, ‘İşyerim İnternette’ kampanyası ile esnaf ve KOBİ’lerimize sunduğu kesintisiz internet hizmetinin yanında  “en uygun fiyata” ve “en kolay şekilde” e-ticaret sitelerini yaratmalarına, dijital dünyanın sunduğu fırsatlardan faydalanmalarına destek oluyor.

Türk Telekom’un Güven Kıraç ve Öner Erkan’la sürdürdüğü sevilen reklam serisinin son filmi ‘İşyerim İnternette’ kampanyası izleyicilerle buluştu. Filmde kampanyadan yararlanan esnaf, e-ticaret sitesi ve fiber güçlü internet dâhil ayda sadece 69,90 TL ile işini internete taşıyarak Türkiye’nin her yerindeki müşterilere ulaşabiliyor.

Reklamda Güven Kıraç’ın canlandırdığı Sabit karakteri, çocuklarıyla beraber Kayseri’de meşhur bir pastırmacıda görülüyor. Bir yandan pastırma yerken, bir yandan da bu pastırmanın ne kadar özel bir lezzet olduğunu, başka hiçbir yerde böyle bir pastırma yiyemeyeceklerini çocuklarına anlatan Sabit’in söylediklerini pastırmacı düzeltiyor. Pastırmacı, Fikri sayesinde internette dükkan açtığını söylüyor. Türk Telekom’un kolay kurulum, hazır tasarım, özel fırsat ve avantajlar sunan İşyerim İnternette kampanyasıyla tanışan ve e-ticaret sitesi açan pastırmacı ürünlerine artık her yerden 7/24 ulaşmanın mümkün olduğunu belirtiyor. Sabit ise her zamanki gibi, bu teknolojik yeniliği ilk başta kabullenemiyor ve olaylar komik bir şekilde gelişiyor.

Işyerim İnternette reklam filminin yönetmen koltuğunda, serinin diğer reklam filmlerinin de yönetmeni olan Can Ulkay oturuyor.

​​​​​​​​

Türk Telekom İşyerim İnternette Kampanyası Reklamı:


Filmin Künyesi:
Kampanya adı: Türk Telekom İşyerim İnternette
Reklamveren: Türk Telekom
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Yaratıcı Yönetmen: Hulusi Derici
Yaratıcı Grup: Doğan Mirdoğan, Burcu Şahinyavuz, Yavuz Gürsoy, Cavit İşici, Salih Küçük
Grafiker: Necdet Polat
Genel Müdür Yardımcısı: İlkay Ünlü
Müşteri Grubu: Jülide S. Coşkuner, Berrak Selin
Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar
Prodüktör: Çağlar Ercan
Yönetmen: Can Ulkay
Müzik: Jingle House
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Medya Ajansı: People

Bülten Tarihi: 21 Aralık 2016