Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan İzlerken Başvuru Yapılabilen İnteraktif Reklam Filmi

Türk Telekom, "Yeni Okul Yılında Türk Telekom Yanında" sloganıyla yola çıkıp öğrenciler ve aileleri için sunduğu birbirinden özel avantajları anlatan yeni interaktif reklam filmini yayınladı.

Yeni reklam filminde önemli bir yeniliğe imza atan Türk Telekom, reklamı izleyen kullanıcılarına zaman kaybetmeden cep telefonu numaralarını videonun üzerindeki alana yazarak, bahsi geçen servise online başvuru yapabilme imkânı sunuyor.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim şirketi Türk Telekom, dijital kanallar için özel olarak hazırladığı yeni reklam filminde bir ilke imza attı. Reklam filmini izleyen kullanıcılar, dilerlerse cep telefonu numarasını videoda oluşturulan alan üzerinde yaratılan özel alana yazarak avantajlı kampanyalara online bir şekilde zaman kaybetmeden başvuru yapabilecekler. Kullanıcılar, başvuru yaparken reklam filmini izlemeye de devam edebilecekler.

İnteraktif kullanıcı deneyimi

 

Türk Telekom, yeni reklam filmiyle hem teknolojiyi efektif bir şekilde kullanıyor hem de interaktif bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Dijital kanallar için özel olarak çekilen reklam filminde Türk Telekom, videonun üzerine adapte ettiği bir yazılımla telefon numarası girilebilecek bir alan yaratarak kullanıcılarına farklı bir interaktif deneyim sunuyor. Bu özel reklam filminde, oğlu Berke havuz problemlerini çözemediği için çözümü havuzlu bir siteye taşınmakta bulan Salih Bey’in eğlenceli hikayesi anlatılıyor.

İzlerken başvuru yapabilme imkânı sunan bu reklam filmini buradan izleyebilirsiniz.

KÜNYE
Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Ekibi: Gelincik Onan, Didem Tüzün Dülger, Atakan Nisir
Reklam Ajansı: Brand The Bliss
Yaratıcı Ekip: Ali-Kemal, Emre Koç, Mert Yıldırım, Seçkin Çidam, Anıl Alan
Prodüksiyon Şirketi: Atlantik
Yönetmen: Umut Aral

Bülten Tarihi: 6 Ekim 2017