Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Kristal Elma Festivali’nden Beş Ödülle Döndü

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yaratıcı sektörlerin buluştuğu en önemli organizasyonlardan biri olan Kristal Elma 2016’da, biri Kristal Elma olmak üzere, 3 farklı kategoride Gümüş Ödül, bir diğer kategoride ise Bronz Ödül alarak toplam 5 ödülün sahibi oldu.

Üst üste 8 yıldır Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon markası olan Türk Telekom, 2016’nın son çeyreğinde de farklı proje ve kategorilerde ödülleri toplamaya devam ediyor. Türk Telekom son olarak, 5-7 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenen; Türkiye’nin ve dünyanın en saygın iletişim ödülleri arasında gösterilen Kristal Elma Ödülleri’nde de önemli bir başarıya imza attı.

İletişim, reklam ve pazarlama profesyonellerinin fikir alışveriş platformu olarak öne çıkan Kristal Elma’da yerel ve global fikir liderleri, yaratıcı endüstri merkezlerinin geldiği noktayı belirlerken geleceğine de ışık tutuyor.

Kristal Elma Ödülleri kapsamında Tivibu, TBWA/İstanbul tarafından hazırlanan Seç-İzle uygulamasının tanıtıldığı “Orman” temalı radyo reklamı ile Radyo/Hizmet kategorisinde Kristal Elma’nın sahibi oldu.

Türk Telekom ayrıca üç kategoride de Gümüş Ödül kazandı. Bu projeler arasında; Toplumsal Sorumluluk Ticari Kuruluşlar ve Markalar kategorisinde Ultra tarafından hazırlanan Türk Telekom Telefon Kütüphanesi; Kampanyalar/Radyo Kampanyası kategorisinde TBWA/İstanbultarafından hazırlananTürk Telekom Tivibu Seç İzle” ve Radyo/Hizmet kategorisinde yine TBWA/İstanbul imzalı “Tivibu Şampiyonlar Ligi- Sabri” yer alıyor.

Dijital/Online Film/Hizmet kategorisinde Punch tarafından hazırlanan “Türk Telekom Bulut Depo, Zümrüt Fotoğraf Stüdyosu Filmi” ise Türk Telekom’a Bronz Ödül’ü getiren proje oldu.

Bülten Tarihi: 10 Ekim 2016 ​​