Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

LG G5, Türk Telekom mağazalarında satışa sunulacak

Türkiye'nin en büyük entegre telekomünikasyon şirketi Türk Telekom, en yeni akıllı telefonları avantajlı koşullarla müşterilerle buluşturmaya devam ediyor. İspanya Barselona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi’nde tanıtımı yapılan LG G5, tarifeye ek 24 ay ve 36 ay taksit seçenekleri ile çok yakında Türk Telekom mağazalarında satışa sunulacak.

Dünya Mobil Kongresi’nde (Mobile World Congress) tanıtılan LG G5, çok yakında tarifeye ek 24 ve 36 ay taksit seçenekleriyle Türk Telekom mağazalarında teknolojiseverlerin beğenisine sunulacak.  

4.5G teknolojisine sahip LG G5, geleneksel akıllı telefon sınırlarının çok ötesinde bir deneyim yaşatmak amacıyla tasarlandı. Eşsiz bir akıllı telefon deneyimi sunan LG G5, tek parça metalden gövdesi ve kolay çıkarılabilir pil özelliğinin yanı sıra ‘LG Oyun Arkadaşları’ adı altında kendisine eşlik eden cihaz koleksiyonuyla istenildiğinde dijital kamera ya da Hi-Fi oynatıcı gibi birçok cihaza dönüştürülebiliyor.   

Değiştirilebilir modül ve kaydırılarak çıkarılan batarya ile LG G5 sınırsız birçok opsiyon sağlıyor. LG G5 ile saat, tarih ve bildirimleri kontrol etmek için tuşa basmaya gerek yok. Farklı bir "Güneş" ekranı sunan LG G5 ile hem standart hem geniş açılı fotoğraf aynı anda çekilerek 4 farklı arka plan efektiyle resmin merkezi öne çıkarılabiliyor.

En yeni teknolojiye sahip akıllı telefonları avantajlı koşullarla sunduklarını belirten Türk Telekom Entegre Bağlantı Yönetimi Direktörü Baran Yurdagül şunları söyledi: 

“Üstün teknolojik özellikleriyle öne çıkan, tüm dünyada teknolojiseverlerin merakla beklediği LG G5,  çok yakında Türk Telekom mağazalarında yerini alacak. Türk Telekom müşterileri, LG G5’e tarifelerine ek 24 veya 36 ay taksit seçenekleriyle sahip olabilecek. 1 Nisan’da kullanımına başlanacak 4.5G teknolojisini de destekleyen LG G5’in, mobil cihazda iletişim ve eğlence deneyimini bir üst boyuta taşımak isteyen müşterilerimiz tarafından beğenileceğine inanıyoruz.” dedi.

Bülten tarihi: 25 Şubat 2016​​​​​​​​​​​​​

​​