Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Passolig’de Türk Telekom mobil ödeme ayrıcalığı başladı

Türk Telekom, Türkiye’nin en gelişmiş ve özellikli taraftar kart programı Passolig ile  iş birliği yaptı. Artık futbolseverler Passolig kart başvurusu ve e-bilet kullanım süresi uzatma ücretlerinin ödemesini Türk Telekom Mobil Ödeme ile cepten kolaylıkla yapabilecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, müşterilerine yeni nesil ödeme hizmetleri sunmak amacıyla kurduğu iştiraki Türk Telekom Ödeme Hizmetleri A.Ş., taraftarların Passolig işlemlerinin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için futbolseverlere yepyeni bir ödeme alternatifi sunuyor. Türk Telekom müşterileri, bundan böyle Passolig kart başvuru ve e-bilet kullanım süresi uzatma ücretlerinin ödeme işlemlerini sadece mobil cihazlarını kullanarak hızlı ve kolayca gerçekleştirebilecek. Bahsi geçen ücretler, faturalı hat sahiplerinin faturalarına yansıtılırken, faturasız abonelerin de bakiyelerinden düşülecek. Türk Telekom müşterileri ödemelerini sadece cep telefonu numarası ile kolayca yapabilirken servisten yararlanmak için herhangi bir üyelik ya da kayıt işlemi gerçekleştirmeyecek.

Spor dünyasının anahtarı Passolig ile yapılan iş birliği sayesinde futbolseverlere yeni bir ödeme alternatif sunduklarını belirten Türk Telekom Dijital İşler Direktörü Tuğrul Taşgetiren; “Türk Telekom olarak, ülkemizde mobil ödeme kullanımının yaygınlaşması için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz ve bu segmentte stratejik iş birlikleri gerçekleştiriyoruz. Passolig ile yaptığımız anlaşma kapsamında, Türk Telekom müşterilerine Passolig kart başvuru ve e-bilet kullanım süresi uzatma işlemlerinin ödemelerini, kredi kartı bilgilerini paylaşmadan ve bayiye gitmek zorunda kalmadan gerçekleştirme olanağı sunuyoruz. Müşterilerimiz, bu sayede tüm bu işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde Türk Telekom Mobil Ödeme ile gerçekleştirebilecek. Gelecek dönemde de yeni iş birlikleri ile müşterilerimizin mobil ödeme ihtiyaçları için yenilikçi çözümler sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Bülten Tarihi: 11 Nisan 2017

​​