Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Football Manager 2016, Playstore’da ön siparişe açıldı!

Satış rekorları kıran bol ödüllü Football Manager serisinin son sürümü “Football Manager 2016”, görünüm ve derinlik olarak çok daha gelişmiş hali ve bağımlılık yapıcı 2 yeni oyun modu ile oyunseverlere özel bir deneyim yaşatacak.

Türkiye’nin dijital oyun platformu Playstore, büyük ilgi gören serilerden Football Manager’ın son sürümü olan “Football Manager 2016”yı ön sipariş ile satışa sundu. Oyuna ön sipariş verenler, özel Football Manager belgeselinin yanı sıra oyunun betasına erken erişim fırsatı yakalayacak.

Futbolseverlerin başucu serileri arasında yer alan Football Manager'ın 2016 kapsamındaki yeni oyunlar, içerik zenginliği ve görsellik konularındaki geliştirmeleri ve bugüne kadar yapılmış en gerçekçi futbol simülasyonu ile dikkat çekiyor. 

Futbol Manager'le kulüpleri siz yönetin

Football Manager, futbolseverlere benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Oyuncular, Avrupa'nın tüm önemli liglerinde ve 50'yi aşkın ülkede, neredeyse tüm kulüpleri yönetebiliyor. Football Manager 2016’da oyunseverler gerçek bir futbol menajerinin hayatını deneyimleme şansı yakalayarak; hangi futbolcunun oynayıp hangisinin yedek kulübesinde kalacağına, hangi taktiklerin uygulanacağına, takım konuşmalarına, oyuncu değişikliklerine ve saha kenarı talimatlarına kendileri karar veriyor.

“Football Manager 2016” hakkında detaylı bilgi edinmek için aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz:

http://www.playstore.com/#!/urun/football-manager-2016

Playstore’daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore’un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

www.facebook.com/playstore

www.twitter.com/Playstore

www.playstore.com ​​​

​​

Bülten Tarihi: 25 Ekim 2015​​​