Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Playstore’dan Yılsonuna Özel Kampanya

Türkiye’nin dijital oyun platformu Playstore, 2016’yı özel bir indirim kampanyası ile karşılıyor. GTA V,  Fifa 16, Battlefield Hardline, Need for Speed Rivals, NBA2k16 ve Dragon Age Inquisition gibi 200’den fazla popüler oyunda yüzde 80’e varan indirimler Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Oyunseverlerin dünyanın en yeni ve en popüler dijital oyunlarına erişimini sağlayan Playstore,  yeni yılı benzersiz bir kampanya ile karşılıyor. Playstore’un yılsonuna özel düzenlediği kampanyasında GTA V, Fifa 16, Battlefield Hardline, Need for Speed Rivals, NBA2k16 ve Dragon Age Inquisition’ın yer aldığı 200’den fazla oyunda yüzde 80’e varan indirim fırsatları sunuluyor.

Playstore’un yoğun ilgi üzerine yılsonu kampanyası kapsamına aldığı oyunlar arasında şunlar yer alıyor:

  • Şimdiden bir RPG klasiğine dönüşmüş olan Pillars of Eternity,
  • Şehir kurma simülasyonlarının son yıllardaki en başarılı temsilcisi Cities: Skylines,
  • Derin strateji dendiğinde akla gelen ilk isim Europa Universalis IV,
  • Co-op oynamanın en eğlenceli olduğu oyunlardan Magicka 2 4 Aralık’a kadar devam edecek kampanya ile ilgili detaylı bilgiye http://www.playstore.com/#!/?aff=ylsn2015 adresinden ulaşılabiliyor.

www.facebook.com/playstore

www.twitter.com/Playstore

www.playstore.com   

Playstore Hakkında

Türk Telekom Grubu şirketlerinden TTNET’in dijital oyun mağazası Playstore’da 1.500’den fazla farklı oyun seçeneği yer almaktadır. En popüler oyunların uygun fiyatlarla sunulduğu Playstore’da oyunseverlere uygun ödeme koşullarıyla birlikte ulaşılabilirlik ve güvenli alışveriş olanağı da tanınmaktadır. Oyunseverler Playstore mağazası sayesinde, Türkiye’nin her noktasından dünyanın en popüler PC ve Mac oyunlarının yanı sıra free to play paketlerine de diledikleri an ulaşabilmekte, bu oyunları TTNET Faturaları ile taksitle, kredi kartı ve mobil ödeme seçenekleri ile satın alabilmektedirler. Kullanıcılar en popüler oyunlara ait haber, inceleme ve videolara Playstore’dan ulaşabilmektedirler. Playstore, ürün çeşitliliğini artırarak her geçen gün büyüttüğü içeriğiyle oyun oynayan herkese hitap etmektedir. www.playstore.com 

Türk Telekom Grubu hakkında

Türk Telekom Grubu, sabit hat ve GSM’den geniş bant internete kadar bütünleşmiş telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom Grup şirketlerinin 30 Eylül 2015 itibariyle 12,9 milyon sabit erişim hattı, 7,8 milyon geniş bant ve 17 milyon mobil abonesi bulunmaktadır. Grup şirketleri, tüm ülkeyi kapsayan modern şebeke altyapısıyla Türkiye genelindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Türkiye’deki üç mobil operatöründen biri olan Avea’nın hisselerinin %100’üne sahip olan Türk Telekom, aynı zamanda genişbant operatörü TTNET, yakınsama teknolojileri şirketi Argela, BT çözüm sağlayıcısı Innova, online eğitim yazılımları şirketi Sebit, çağrı merkezi şirketi AssisTT, toptan data ve kapasite servis sağlayıcısı Türk Telekom International ve iştiraklerinin %100'üne sahiptir. Türk Telekom hisseleri Mayıs 2008’den beri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir.​​​​​​

Bülten Tarihi: 01 Aralık 2015