Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Wolfenstein ve Assasasin’s Creed tutkunlarına Türk Telekom’dan müjde

Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Playstore, dünya ile aynı anda iki büyük yapımı daha oyunseverlerin beğenisine sundu. Dijital oyun dünyasının en popüler oyunları arasında yer alan Wolfenstein II’nin en yeni oyunu “The New Colossus” ve Assassin's Creed’in en yeni oyunu “Origins”, dünya ile aynı anda Playstore’daki yerini aldı.

Wolfenstein II ve Assassin's Creed, Türk Telekom evde internet faturasına 12 aya varan taksit seçeneğiyle satın alınabilecek.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un dijital oyun mağazası Playstore, Wolfenstein II: The New Colossus ve Assassin's Creed: Origins adlı iki büyük yapım ile buluşturuyor.

The New Colossus oyununu Türk Telekom internet müşterilerine Playstore üzerinden evde internet faturasına 12 ay boyunca ayda 20,67 TL’lik taksitlerle, Origins oyununu ise evde internet faturasına 12 ay boyunca ayda 16,50 TL’lik taksitlerle ödeme seçeneğiyle sunuluyor.

 

Yalnızca Türk Telekom internet müşterilerinin sahip olduğu bu ödeme ayrıcalığı ile her iki oyun da 27 Ekim 2017 tarihinden itibaren Playstore’dan satın alınabiliyor. Türk Telekom evde internet müşterisi olmayan oyunseverler ise bu muhteşem oyunlara kredi kartı ile sahip olabilecekler.

Oyunların detaylarını incelemek ve satın almak için Playstore’u ziyaret edebilirsiniz.

Wolfenstein II: The New Colossus için tıklayınız.

Assassin's Creed: Origins için tıklayınız.

Bülten Tarihi: 27 Ekim 2017

​​​​​​​