Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’un “Fiber gücü yanında, İşler Yolunda” reklam filmi yayında

Mobil iletişimde yeni bir çağ başlatan Türk Telekom, fiber gücünü mobil istasyonların gücü ile birleştiriyor. “Fiber gücü yanında, İşler Yolunda” kampanyasının ilk reklam filmini yayınlayan Türk Telekom, kampanya kapsamında fiber gücünü kurumlara iki ay boyunca ücretsiz olarak deneme imkânı sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük entegre iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, “Fiber gücü yanında, İşler Yolunda” kampanyasının ilk reklam filmini yayınladı. Reklam filmi, Türk Telekom’un iş yerlerine yönelik çıkardığı 2 ay boyunca “Ücretsiz Deneme” kampanyasını anlatıyor. Filmde Türk Telekom reklamlarında görmeye alıştığımız Güven Kıraç baba rolünü oynarken, Öner Erkan ise oğlu rolünü üsteleniyor. Filmde yeniliklere endişe ile yaklaşan baba Sabit ve teknolojiye yatkın oğlu Fikri’nin çatışması esprili bir dille anlatılıyor.

Entegrasyon sürecinin tamamlanmasının ardından işyerlerini hedefleyen ilk reklam filmini yayınlayan Türk Telekom, fiber altyapısı ve güçlü mobil şebekesine olan güvenini  “inanmazsanız 2 ay gelin, ücretsiz kullanın, 2 ay içinde de iptal etmek isterseniz koşulsuz geri alıyoruz” olarak gösterirken, birleşmeden sonra gücüne güç kattığını ve kurumsal mobil hizmetlerine ne kadar güvendiğini gösteriyor.

Türk Telekom, fiber güçlü mobil şebekesini deneyimleme fırsatı bulamamış işyerlerine yönelik kampanyasında sektörde bir ilke imza atıyor. İşyerlerinin mobil hatlarını Türk Telekom’a taşıyarak yararlanabilecekleri kampanya; İşyerim Mobil, Süper, Maksi ve Ultra paket alternatifleriyle sunuluyor. Mobil İşyerim Süper, Maksi veya Ultra paketlerini seçen müşteriler, ilk iki ay boyunca ücretsiz deneme şansına sahip oluyor. İki ayın sonunda kampanyadan ayrılmak isteyen müşterilere hiçbir ücret ödemeden aboneliklerini iptal ettirme hakkı sunuluyor.

Reklam Filmi Künyesi:

Kampanya adı: Türk Telekom İşyerim Ücretsiz Deneme Kampanyası
Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Yetkilisi: Nurçin Koçoğlu, Ebru Özel Bozkurt, Pınar Tohum
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Yaratıcı Yönetmen: Hulusi Derici
Yaratıcı Grup: Doğan Mirdoğan, Salih Küçük, Yavuz Gürsoy, Bektaş Erdoğan
Grafiker: Necdet Polat
Müşteri Grubu: İlkay Ünlü, Jülide S. Coşkuner, Berrak Selin
Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar
Prodüktör: Çağlar Ercan
Yönetmen: Serdar Işık
Müzik: Jingle Jackson
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Medya Ajansı: People

​​​​​​​​​​​​​​​Bülten Tarihi: 15 Mart 2016​​​​​​​​​