Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom’dan sabit internet kullananlara ek internet desteği

Türk Telekom, ülkemizde yaşanan darbe girişimi ve neticesinde oluşan şartlar sebebiyle artan iletişim ihtiyacına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom, kendi bireysel ve kurumsal müşterilerine sunduğu faydaların yanı sıra, kendisinden toptan hizmet alan işletmeler ve bu işletmelerin limitsiz müşterilerinin artan iletişim ihtiyaçlarına uygun olarak ortaya çıkan ek internet ihtiyacını ücretsiz olarak sağlıyor. 

Türk Telekom, 15 Temmuz günü ülkemizde yaşanan darbe girişimi ve neticesinde oluşan şartlar sebebiyle artan iletişim ihtiyacına yönelik çözümler sunmaya devam ediyor.

Türk Telekom, kendi bireysel ve kurumsal müşterilerine yönelik hayata geçirdiği faydaların yanı sıra, Türk Telekom’dan toptan hizmet alan işletmelerin müşterilerine yönelik olarak ay sonuna kadar geçerli olmak üzere limitsiz internet desteği devam ettirilecek.  

Yaşanan darbe girişiminin ilk anlarından itibaren demokrasiye sahip çıkarak, her koşulda devletinin ve milletinin yanında yer almaya devam eden Türk Telekom’un sunduğu kesintisiz iletişim desteği sadece bununla da sınırlı değil. Milli  İrade Yürüyüşleri’nde ve Demokrasi Nöbetleri’nde Türk Telekom vatandaşlara iletişim desteğini sürdürdü. Bu süreçte tüm imkanlarını seferber ederek ülke genelinde en yüksek kalitede iletişim hizmeti sunan Türk Telekom; mobil hat sahibi müşterilerine ücretsiz konuşma ve internet yükleme imkanı, tüm Wi-Fi noktalarında ücretsiz internet kullanımı ve ankesörlü telefondan şehiriçi ve şehirlerarası aramalarda ilk beş dakika ücretsiz konuşma desteği de sunuyor. Ayrıca ev telefonu kullanan Türk Telekom bireysel müşterileri de şehir içi ve şehirlerarası 3 bin dakika ücretsiz konuşma yapabiliyorlar.

Türkiye’nin iletişim omurgasını 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz ayakta tutan ve bunun için durmaksızın çalışan Türk Telekom, Türkiye için çalışmaya ve yatırım yapmaya devam ediyor.   ​​​​

​​​​​Bülten Tarihi: 26 Temmuz 2016​​​​​