Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

“Uğur Raunt” Samsun’da Tanıtıldı

Uğur Eğitim Kurumları, Türk Telekom Grubu iştiraki Sebit ile birlikte hayata geçirdiği Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu Uğur Raunt’u, Samsun’da düzenlediği seminerle velilere, eğitim dünyasına ve basına tanıttı.

Türkiye’de kendi alanında bir ilke imza atan Uğur Raunt, www.ugurraunt.com web sitesi üzerinden üniversiteye hazırlık sürecinin başından sonuna kadar sunduğu kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti, çalışma planı ve zengin içeriğiyle, YGS ve LYS adaylarını eksiksiz bir şekilde sınavlara hazırlıyor. Uğur Raunt, adaylara üniversiteyi değil, istedikleri üniversite ve bölümleri kazandırmayı hedefliyor.

Türk Telekom Grup çatısı altında, teknolojinin yenilikçi ve etkin kullanımıyla çok boyutlu öğrenme ortamları üreten Türkiye’nin lider eğitim şirketi Sebit ile geniş bir yelpazede yaygın bir eğitim ağına sahip olan Uğur Eğitim Kurumları güçlerini birleştirerek ortak bir projeye imza attı. İki kurumun iş birliğiyle hazırlanan Türkiye’nin Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu “Uğur Raunt”un tanıtımı 9 Ekim 2015 Cuma günü Samsun’da düzenlenen “Uğur Raunt Semineri”nde gerçekleştirildi.

Hedefe adım adım ulaştırıyor

YGS ve LYS’ye hazırlanan herkese, istediği üniversite ve bölümü kazandırmak için benzersiz bir sistem sunan Yeni Nesil Üniversiteye Hazırlık Platformu Uğur Raunt, eğitim sisteminde yeni bir dönemi başlatıyor.  

Sebit’in 28 yıllık eğitim teknolojileri deneyimiyle geliştirdiği Raunt zekası ve online içeriklerle, Uğur Eğitim Kurumları’nın 47 yıllık deneyimi ve Uğur Yayınları’nın bütünleştirildiği Uğur Raunt; üniversiteye hazırlık sürecinde kişiselleştirilmiş rehberlik hizmeti ve kullanıcıya özel çalışma planlamasıyla hedefe adım adım ulaştırıyor. Uğur Raunt, iddialı bir dershanenin öğretme ve test programını; özel ders öğretmeninin öğrenci üzerindeki dikkatini, takibini ve birebir ilgisini; tecrübeli bir rehberin yönlendirmesini tek bir platformda birleştirerek, üniversite adaylarının evlerine getiriyor.

Türkiye’nin en güçlü online ve basılı içeriği

12. sınıflar, mezunlar ve gelecek hedeflerine ulaşmak isteyenler için tasarlanan Raunt, üniversiteye hazırlıkta yılların deneyimine sahip öğretmenlerin konu anlatım ve soru çözüm videoları sayesinde kullanıcıya istediği kadar tekrar edebileceği özel derslerle ulaşıyor. 

Raunt zekası ve TM, MF, TS kitap paketlerinden oluşan zengin içerikli yayınları, kişiye özel çalışma planı, Türkiye başarı sıralamasını belirleyen deneme sınavları sunan; akıllı yönlendirme, performans takibi ve raporlama sistemiyle sürecin başından sonuna kadar kullanıcıyı takip eden Uğur Raunt, adayların kademeli olarak hedeflerine yaklaşmalarını sağlıyor. 

Uğur Raunt hakkında detaylı bilgiye www.ugurraunt.com adresinden ulaşılabilir.

​​ ​​ ​​​​

Bülten Tarihi: 12 Ekim 2015​​​