Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfy Fest’17 23 Mayıs’ta Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, Mayıs ayında düzenlediği Selfy Fest’17 kapsamında 23 Mayıs’ta Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gençlerle buluşuyor. Türk Telekom Müzik sahnesinde Gripin’in yer alacağı festival kapsamında gençler Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak. Pek çok ödülün dağıtılacağı festivalde Survivor parkurunda birinci olan genç ise Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleyebilecek. 

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, sunduğu keyifli ve özgür dünyanın coşkusunu 2-23 Mayıs 2017 tarihleri arasında üniversite kampüslerine taşıdı.

 

Birbirinden farklı ve eğlenceli aktivitelerle “#kurallarısenkoy” mottosuyla gerçekleştirilecek Selfy Fest’17’in Eskişehir, Isparta, Aydın, Antalya ve Çanakkale’den sonra altıncı ve son durağı, 23 Mayıs Salı günü Kayseri Erciyes Üniversitesi olacak.  

Dans, müzik ve spor aktiviteleriyle gençler doyasıya eğlenecek

Festivalde ünlü pop rock müzik grubu Gripin’in yanı sıra Sufle Grubu da Türk Telekom Müzik sahnesinde yer alacak. Ayrıca Survivor parkurunda birbiriyle yarışacak olan gençlerden birinci olan sürpriz bir ödüle ek olarak Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleme fırsatı da yakalayacak.

Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktivitelerin tadını çıkaracak olan gençler ister basketbolu isterlerse araba yarışını seçerek arkadaşlarıyla turnuva yapabilecek ve çeşitli sürpriz ödüllerin sahibi olabilecekler. Gençler ayrıca spor yaparken çekecekleri boomerang görüntülerini ve fotoğraf karelerini sosyal medyada paylaşabilecek. Müzik ve dans tutkunu gençler ise Dance Hero oyunuyla dansın ve müziğin tadını doyasıya çıkaracak, karaoke sahnesinde ise performanslarını ortaya koyabilecekler.

 

Festival kapsamında Youtube’da geniş hayran kitlesine sahip olan Sokak Röportajları kanalının sunucularıyla birlikte, ana sahnede “Youtube Muhabbetleri” gerçekleştirilecek. Bu söyleşi  kapsamında, seyahat deneyimlerini Youtube’de açtıkları Biz Evde Yokuz kanalında paylaşan Duygu Şar ve Bilgehan Çelik çiftinin yanı sıra günlük hayatlarına dair komik ve eğlenceli videolar paylaşan  Gözlüklü&Sakallı adlı Youtube kanalı sahipleri Okaner Ertuğrul ve Hakan Okkır da gençlerle bir araya gelecek.

Selfy Fest’17’in son durağı Kayseri olacak

Selfy; Eskişehir, Isparta, Aydın, Antalya ve Çanakkale’den sonra 23 Mayıs’ta son durağı olan Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde, gençlerle buluşacak.

Bülten Tarihi: 22 Mayıs 2017

​​