Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfy Fest‘17 ile 250 bin öğrenci doyasıya eğlendi

​​

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, eğlenceli ve renkli dünyasını, 2-23 Mayıs tarihleri arasında Selfy Fest’17 ile üniversitelere taşıdı. Festivaller Eskişehir, Isparta, Aydın, Antalya, Çanakkale ve Kayseri olmak üzere 6 şehirde gerçekleştirildi. Festivallerde toplam 250 bin öğrenci Gripin, Sufle ve Deniz Tekin’le coşarken; Selfy’nin renkli dünyasını daha yakından tanıma ve ünlü YouTuberlarla buluşma fırsatı yakaladı. Birbirinden renkli ödüllerin dağıtıldığı festivalde ayrıca Survivor parkurunda birinci olan altı öğrenci ise yanlarında bir arkadaşlarıyla Survivor finalini Kıbrıs’ta canlı olarak izleme şansı elde etti.

 

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy tarafından düzenlenen Selfy Fest’17’de 6 şehirde toplam 250 bin öğrenci doyasıya eğlendi. “#kurallarısenkoy” mottosuyla 2-23 Mayıs 2017 tarihlerinde Eskişehir Osman Gazi Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi ve Kayseri Erciyes Üniversitesi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde gençler Selfy’nin Survivor parkuru, karaoke, futbol, langırt, kaykay yarışması gibi daha birçok eğlenceli oyun ve birbirinden farklı aktiviteye katıldı.

 

Gençler dans, müzik ve spor aktiviteleriyle doyasıya eğlendi

Festival boyunca Selfy dünyasının sunduğu zengin ve eğlenceli aktiviteleri deneyimleyen gençler, basketbol ve araba yarışları ile turnuvalarda bol bol eğlendiler. Gençler ayrıca Türk Telekom Müzik sahnesinde sahne alan ünlü pop-rock müzik grubu Gripin’in yanı sıra Sufle ve Deniz Tekin’in şarkılarıyla eğlenceyi doruğa çıkarttı. Dance Hero ve karaoke sahnesinde performanslarını ortaya koyan gençler aynı zamanda dansın ve müziğin tadını da doyasıya yaşadılar.

Festival kapsamında her üniversiteden Survivor parkurunda birinci olan altı öğrenci ise yanlarında bir arkadaşlarıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde 22 Haziran günü gerçekleştirilecek olan Survivor 2017 finalini canlı olarak izleme şansı elde etti. 

Ünlü YouTuber konukları öğrencilerden büyük ilgi gördü

Her ilde iki ayrı ünlü YouTuber’ın konuk edildiği Selfy Fest’17’de “YouTube Muhabbetleri” ise öğrencilerden büyük ilgi gördü. Yapılan söyleşiler pazar günü gençler tarafından ilgiyle takip edilen YouTube kanalı “Sokak Röportajları”nda yayınlandı. Ayrıca festival kapsamındaki tüm etkinlikler Instagram Stories üzerinden paylaşıldı.

Bülten Tarihi: 30 Mayıs 2017

​​​