Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfyfest’17, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi öğrencilerini müzik ve eğlence ile buluşturacak

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17, 23 Kasım’da Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde olacak. Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfy Sahne’de ise Deniz Tekin, ÖSEM sahnesinde vereceği konserle eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Selfyfest’17 kapsamında 18 Mart Üniversitesi öğrencileri, Youtube fenomeni Geekyapar’ın yanı sıra basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural’la ise basketbol üzerine sohbet etme imkanı bulacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17 kapsamında, 23 Kasım Perşembe günü Çanakkale 18 Mart Üniversitesi’nde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturacak.

Selfy Gamezone’da birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar; Selfy Sahne’de doyasıya müzik

Selfyfest’17 kapsamında saat 10:30-18:00 saatleri arasında kurulacak olan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlenecek. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler hediye edilecek.

Öğrenciler Selfy Gamezone’da basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan’la basketbol konusunda sohbet edebilecek. Öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri Youtube fenomeni Geekyapar ile de bir araya gelme fırsatı bulup, merak ettikleri soruları sorabilecekler.

Selfy Sahne’sinde ise sanatçı Deniz Tekin gençlerle bir araya gelerek eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Bülten Tarihi: 21 Kasım 2017

​​​​