Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfy’liler yurtdışında da geçerli Whatsapp kampanyası ile mesajlaşmanın tadını çıkaracak

Türk Telekom’un yeni gençlik platformu Selfy,  sürprizleriyle gençlerin hayatını renklendirmeye devam ediyor. Selfy, yeni kampanyası ile yurtiçinde ve yurtdışında gençlerin Whatsapp’tan ücretsiz mesajlaşmasına imkan veriyor. Selfy’ye gelen gençler artık Whatsapp’tan video, fotoğraf ve sesli mesaj gönderdiklerinde internet paketlerindeki kotalarından düşmeyecek.

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni gençlik dünyası Selfy ile gençlere özel birbirinden çeşitli fırsat ve cazip faydalar sunarak, onlara özgür dünyanın kapılarını açıyor. Sinema, müzik, kahve, hediye wifi, çeşitli menüler ve birçok avantajlı tarifeyi içinde barındıran Selfy, yeniliklere doymuyor. Eylül ayında 25 yaş ve altındaki gençlerin kullanımına sunulan Selfy ile gençler şimdi de hem yurtiçinde hem de yurtdışında Whatsapp üzerinden ücretsiz mesajlaşabilecek.

Gençlerin kendi kurallarını kendilerinin koyduğu yeni gençlik dünyası Selfy’nin Whatsapp kampanyasından faydalanmak isteyen Selfy’liler, WHATSAPP yazarak 4545’e kısa mesaj (SMS) gönderip ya da müşteri hizmetleri aracılığıyla kampanyaya kayıt olabilecekler.​​

Faturasız Selfy’liler, otuz günde bir tek seferde 25TL ve üzeri yükleme yaparak kampanyadan yararlanabilecek. Faturalı Selfy’lilerin ise bu kampanyadan faydalanabilmeleri için 1GB ve üzeri internet içeren her şey dahil bir tarifeye kayıtlı olması gerekiyor. Selfy’liler böylece birbirlerine ücretsiz olarak Whatsapp üzerinden video, fotoğraf ve sesli mesaj gönderebilecek ve bu gönderileri internet paketlerindeki kotalarını etkilemeyecek. Selfy’liler Whatsapp kampanyası kapsamında yurtdışında da 50MB’a kadar bedava mesajlaşabilecek. 

Yurtdışında da mesajlaşma ücretsiz

Selfy’lilerin ücretsiz mesajlaşabileceği ülkeler ise şöyle: ABD, Andora, Arnavutluk, Almanya, Avusturya, Bahreyn, Belçika, Belarus, Bosna, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hırvatistan, Hollanda, İngiltere, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, İzlanda, Karadağ, Kuveyt, KKTC, Litvanya, Lichtenstein, Letonya, Lüksemburg, Macaristan, Makedonya, Malta, Moldovya, Monako, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Suudi Arabistan, Ukrayna, Vatikan, Yunanistan.

Bülten Tarihi: 9 Ekim 2016