Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfyfest’17, Selçuk Üniversitesi öğrencilerini müzik ve eğlence ile buluşturacak

​​

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17, 5 Aralık’ta Selçuk Üniversitesi’nde olacak. Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7, Gökkuşağı AVM’de vereceği konserle eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Selfyfest’17 kapsamında Selçuk Üniversitesi öğrencileri, YouTube fenomenleri Furkan, Geekyapar ve Sokakröportajları.com’dan Kemal Güler ve Jaki Baruh’un  yanı sıra basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural’la sohbet etme imkânı bulacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17 kapsamında, 5 Aralık Salı günü Selçuk Üniversitesi’nde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturacak.

Selfy Gamezone’da birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar; Selfyfest’17 Muud sahnesinde doyasıya müzik

Selfyfest’17 kapsamında saat 10:30-18:00 saatleri arasında kurulacak olan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlenecek. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler verilecek.

Öğrenciler Selfy Gamezone’da basketbol ve e-spor yorumcusu Kaan Kural’la sohbet edebilecek. Öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri YouTube fenomenleri Furkan, Geekyapar ve Sokakröportajları.com’dan Kemal Güler ve Jaki Baruh’la bir araya gelme fırsatı bulup, merak ettikleri soruları sorabilecekler.

Selfyfest’17 Muud sahnesinde ise müzik grubu Yirmi7 gençlerle bir araya gelerek eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Bülten Tarihi: 1 Aralık 2017​​