Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Selfyfest’17, Dokuz Eylül Üniversitesi öğrencilerini müzik ve eğlence ile buluşturacak

​​

Türk Telekom’un gençlik markası Selfy’nin, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17, 28 Kasım’da Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’nde olacak. Selfy Gamezone’da öğrenciler birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla doyasıya eğlenirken; Selfy Sahne’de ise Deniz Tekin, Univercity Park sahnesinde vereceği konserle eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Selfyfest’17 kapsamında 9 Eylül Üniversitesi öğrencileri, YouTube fenomenleri Ağır Mimar ve Elvinim’in yanı sıra Tivibu Spor program sunucuları Özgür Buzbaş ve Ali Ece ile spor üzerine sohbet etme imkanı bulacak.

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom’un gençlik markası Selfy, üniversite kampüslerine taşıdığı eğlenceli festivali Selfyfest’17 kapsamında, 28 Kasım Salı günü Dokuz Eylül Üniversitesi Tınaztepe Kampüsü’nde gençleri gün boyu eğlence ve müzikle buluşturacak.

Selfy Gamezone’da birbirinden eğlenceli yarışma ve oyunlar; Selfy Sahne’de doyasıya müzik

Selfyfest’17 kapsamında saat 10:30-18:00 saatleri arasında kurulacak olan Selfy Gamezone’da birbirinden heyecanlı ve eğlenceli pek çok yarışma ve oyunla gençler doyasıya eğlenecek. Yarışmalar sonunda ise öğrencilere birbirinden renkli hediyeler verilecek.

Öğrenciler Selfy Gamezone’da Tivibu Spor program sunucuları Özgür Buzbaş ve Ali Ece ile spor konusunda sohbet edebilecek. Öğrenciler aynı zamanda yakından takip ettikleri Youtube fenomenleri Ağır Mimar ve Elvinim ile de bir araya gelme fırsatı bulup, merak ettikleri soruları sorabilecekler.

Selfy Sahne’sinde ise sanatçı Deniz Tekin gençlerle bir araya gelerek eğlenceyi doruğa çıkaracak.

Bülten Tarihi: 27 Kasım 2017

​​​