Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Kariyerini fiberlemek isteyen gençler, Türk Telekom START’ta buluşuyor

Türk Telekom’un genç yetenek programı START’ın yeni dönem başvuruları, “Kariyerini Fiberle!” sloganıyla başladı. 25 Mart’ta tamamlanacak olan başvuru sürecinin sonunda üniversite öğrencileri ve yeni mezunlardan oluşan toplam 230 kişiye istihdam sağlanacak.

Türkiye’nin iletişim teknolojileri lideri Türk Telekom’un, üniversite öğrencisi ve yeni mezunlara kariyer fırsatı sunduğu Genç Yetenek Programı START’ın başvuruları 15 Şubat’ta başladı. Mobil, internet, ev telefonu, TV ve kurumsal servislerinin yer aldığı 360 derece telekomünikasyon deneyimi sunan programa başvurular 25 Mart’a kadar devam edecek.  Bu tarihten sonra belirlenecek adaylara, 18 ay sürecek gelişim programı uygulanacak ve program sonunda yapılacak mülakat ve değerlendirmelerin ardından yarı ve tam zamanlı çalışmak üzere 230 kişi, Kişisel gelişim ve yetenek yönetimi politikalarıyla çalışanlarına büyük önem veren, kurumsal şirket yapısıyla sadece Türkiye’nin değil dünyanın da önde gelen şirketlerinden olan Türk Telekom bünyesinde kariyer ve gelecek fırsatı elde edecek.

START üniversite etkinlikleri ile gençlerle buluşacak

Genç Yetenek Programı START’a üniversitelerin üç ve dördüncü sınıf, yeni mezun ve yüksek lisans öğrencileri ile iş hayatında en fazla bir yıl deneyim kazanmış gençler başvurabilecek.

Türk Telekom, başvuru dönemi boyunca Türkiye’nin farklı bölgelerinden 10’a yakın üniversiteye giderek, sektör ve programa ilişkin bilgileri paylaşacağı, keyifli yarışmaların ve ünlü katılımcıların kariyer hikâyelerini anlatacağı söyleşilerin yer aldığı etkinliklerde gençlerle buluşacak.   

2015 yılında 20 binin üzerinde başvuru alan START’a bu sene de yoğun bir katılım olması bekleniyor.

START’a, facebook.com/TurkTelekomKariyer ve http://www.turktelekomstart.com.tr/ adreslerinden başvuru yapılabiliyor. 

Program hakkında detaylı bilgiye ise www.turktelekomkariyer.com.tr, www.turktelekomstart.com.tr  adreslerinden ulaşılabiliyor.

​​​​​​​​Bülten tarihi: 29 Şubat 2016​​​​​​​​​​