Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom ve BM işbirliği ile Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul'da düzenlenecek

Türk Telekom ve BM iş birliği ile daha iyi bir geleceğin kapıları 70’i aşkın ülkede düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi’nde aralanıyor.

70’i aşkın ülkede aynı günlerde gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi’nin Türkiye organizasyonu, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve Türk Telekom ev sahipliğinde 29 Eylül’de gerçekleşecek. “2030 yılında nasıl bir dünyada yaşamak istiyorum?” sorunusun; sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yanı sıra iş, spor ve sanat dünyasının ünlü isimleri tarafından değerlendirileceği Zirve’nin bu yılki küresel teması; ‘Bugün bağlanalım. Yarını yaratalım’ olacak.

Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı tarafından, Türk Telekom desteği ile 2015 yılında Türkiye ve New York organizasyonları gerçekleştirilen Sosyal Fayda Zirvesi’nin, 2016 Türkiye organizasyonu 29 Eylül’de İstanbul’da düzenleniyor. Birleşmiş Milletler Haftası çerçevesinde ABD’nin New York kentinden Kenya’nın başkenti Nairobi’ye kadar aynı dönemde 70’ten fazla ülkede birden düzenlenen Zirve, küresel liderler, sivil toplum kuruluşları, spor ve sanat dünyasından ünlü isimler ile sivil toplum aktivistlerini bir araya getiriyor

“2030 yılında nasıl bir dünyada yaşamak istiyorum?” sorusunun ele alınacağı Sosyal Fayda Zirvesi’nin bu yılki teması ‘Bugün bağlanalım. Yarını yaratalım’ olarak belirlenirken, dinamik bir katılımcı kitlesi sosyal medya üzerinden #2030Şimdi diyecek. Bu hashtag sayesinde organizasyonda fiziki olarak bulunamayan katılımcılar da konuşmalar hakkındaki fikirlerini online kanallar üzerinden paylaşma imkanı bulacaklar.

Onlarca ülkede aynı günlerde düzenlenen Zirve önemli isimleri daha iyi bir gelecek için bir araya getirecek

Türkiye’nin lider iletişim ve eğlence teknolojileri şirketi Türk Telekom’un sponsorluğunda düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşmasında, daha iyi bir gelecek için dijital dünyanın fırsatlarından nasıl yararlanılabileceği tartışılacak. Bu yıl 70’ten fazla ülkede birden düzenlenen Zirve kapsamında katılımcılar; bugünün dünyasındaki değişen dinamiklerin teknoloji ve yeni medya ile 2030’a kadar herkes için eşitliğin nasıl sağlanabileceği üzerine fikirlerini paylaşacak. Fayda için Facebook, Sosyal girişimcilik, sürdürülebilir moda ve kurumsal dijital sorumluluk gibi birçok farklı konuda panellerin gerçekleştirileceği Zirve’ye; Birleşmiş Milletler temsilcileri, iş, spor, sanat, bilim ve akademi dünyasından önemli isimler ve alanında uluslararası ün yapmış aktivistler konuşmacı olarak katılacak.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için: http://www.sgsistanbul.org/

Bülten Tarihi: 22 Eylül 2016 ​​