Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

UEFA Avrupa Ligi Kupası Türk Telekom Tivibu ile Türkiye'de

UEFA Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi’nin heyecanını canlı yayınlarla futbolseverlerle buluşturan Türk Telekom’un televizyon platformu Tivibu, taraftarlara maç yayınlarından daha fazlasını da sunmaya hazırlanıyor. Tivibu UEFA Avrupa Ligi Kupası’nı sahibini bulmadan önce futbolseverle buluşturuyor. Türk Telekom Tivibu’nun çeşitli etkinliklerle İstanbul'da sergileyeceği kupa, 16 Şubat Salı günü Fenerbahçe’nin Lokomotif Moskova’yı ağırlayacağı karşılaşması öncesinde Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda, 18 Şubat Perşembe günü de Galatasaray’ın ev sahipliğinde oynanacak Lazio maçı öncesinde Türk Telekom Arena’da taraflarla buluşacak. Taraftarlar için UEFA Avrupa Ligi Kupası’na özel etkinlikler de düzenlenecek.

Türk Telekom'un hem Şampiyonlar Ligi maçları ve hem de Avrupa Ligi maçlarını yayınlayarak sporseverlere futbol şöleni yaşatan yeni nesil televizyon platformu Tivibu, UEFA Avrupa ligindeki temsilcilerimiz Fenerbahçe ve Galatasaray’ın da kazanmak için mücadele ettiği, 18 Mayıs'ta İsviçre'de oynanacak final maçı ile kazanın belli olacağı UEFA Avrupa Ligi Kupası’nı, sahibini bulmadan önce futbolseverlerle buluşturuyor. 

Her iki takım taraftarının da hayallerini süsleyen kupa, 16 Şubat’ta Fenerbahçe - Lokomotiv Moskova, 18 Şubat’ta da Galatasaray - Lazio karşılaşmaları sırasında statların VIP bölümünde sergilenerek, önce taraflarla buluşacak.  

Dünyanın en prestijli organizasyonları arasında yer alan UEFA Avrupa Ligi’ni 2015-2016 sezonunda yayınlamaya başlayan ve bu tarihten itibaren yayın anlaşması üç yıl boyunca devam edecek olan Türk Telekom Tivibu, 21 Şubat tarihine kadar Türkiye'de kalacak olan UEFA Avrupa Ligi Kupası’nı daha çok taraftarla buluşturmak için bir hafta boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

20 Şubat tarihinde Akasya AVM'de, 21 Şubat tarihinde Arena AVM’de futbolseverlerle buluşacak olan kupa, temsilcilerimizin karşılaşmaları öncesinde Galatasaray ile Fenerbahçe antrenmanlarına götürülecek ve futbolcularla yapılan röportajlar da Tivibu Spor ekranlarında yayınlanacak. 

Ayrıca, Tivibuspor Twitter hesabından maç günleri düzenlenen tek şifre yarışmaları, #KupaYolunda etiketiyle yapılacak.  Yarışmanın kazananlarına, her iki karşılaşma için de ikişer kişilik maç bileti hediye edilecek.

​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 15 Şubat 2016​​​​​​​​​​​​​​​​

​​​