Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Masters Turnuvası, golfün adresi Türk Telekom Tivibu’da

Türk Telekom Tivibu, golf sporunun en önemli turnuvalarından olan The Masters’ı golf meraklılarıyla buluşturuyor. Golfseverler dünyanın en iyi golfçülerini canlı yayınlarla Tivibu Spor 4 kanalından izleyebilecek. 

Tüm spor branşlarından Dünyanın en önemli spor organizasyonlarını canlı yayınlarla ekrana getiren Tivibu Spor, golf sporunun en prestijli turnuvalarından Masters Turnuvası’nı da golfseverlerle buluşturuyor. Bu yıl 80’inci kez düzenlenen turnuva, Tivibu Spor 4 kanalından naklen yayınlanacak. 89 sporcunun mücadele edeceği turnuva 8 – 10 Nisan tarihleri arasında canlı yayınlarla ekrana gelecek.

Dünyanın en iyi golfçülerinin mücadele edeceği turnuvanın katılımcıları arasında Jason Day, Dustin Johnson, Jordan Spieth, Bubba Watson, Rickie Fowler, Rory McIlroy gibi isimler de bulunuyor. Masters Turnuvası’yla birlikte PGA, European Tour, Ryder Cup, US Open gibi dünyanın en iyi turnuvaları da Tivibu Spor 4 ekranlarında, canlı yayını durdurup geri alabilme ve tekrar oynatabilme özgürlüğüyle golfseverlerle buluşuyor.

Tivibu Spor Canlı Yayın Programı

8 Nisan Cuma

The Masters, 22:00 – 02:30 (Tivibu Spor 4)

9 Nisan Cumartesi

The Masters, 22:00 – 02:00 (Tivibu Spor 4)

10 Nisan Pazar

The Masters, 21:00 – 02:00 (Tivibu Spor 4),

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​Bülten tarihi: 8 Nisan 2016​​​​​​​​​​