Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Tivibu'dan Ramazan ayına özel şifresiz TV kanalı

Türk Telekom Tivibu’nun geçen yıl Ramazan ayı boyunca şifresiz olarak yayın yapan özel TV kanalı Tivibu Ramazan, bu yıl da izleyicilere zengin bir içerik sunacak. Tivibu Ramazan kanalı, önemli konukları ağırlayacağı iftar özel programlarının yanı sıra, yemek tarifleri, diziler, filmler, belgeseller ve müzik kliplerinden oluşan içeriği ile tüm aile bireylerine hitap edecek.
Bu yıl işitme engelliler için işaret dili de sunan Tivibu Ramazan kanalı, Türksat 4A uydusu üzerinden, tüm Türkiye’de uydu kullanıcılarına açık ve ücretsiz olarak izlenebilecek.

Türk Telekom'un yeni nesil televizyon platformu Tivibu’nun, Ramazan ayı boyunca yayın yapan “Tivibu Ramazan” özel kanalı, bu yıl 27 Mayıs’taki ilk sahur ile izleyicilerle buluşacak. Uydu üzerinden herkese açık olarak ücretsiz izlenebilen Tivibu Ramazan özel kanalı, bu yıl da zengin bir içerik sunacak. Geçtiğimiz yıl ilgiyle takip edilen Dr. Erkan Aydın, iftar ve sahur programlarıyla her gün canlı yayınlarla izleyicilerle buluşacak. Mekke ve Medine özel görüntüleri, Kadir Gecesi Kudüs canlı yayını, keyifli sohbetler eşliğindeki iftar ve sahur programları, filmler, diziler, belgeseller ve müzik klipleri Tivibu Ramazan kanalında olacak.

Ayrıca Tivibu Ramazan kanalı, bu yıl birçok programı işaret dili anlatımıyla da destekleyecek ve birçok program işaret dili desteği ile ekranlarda olacak.

Türk Telekom Tivibu’nun Ramazan özel kanalı, izleyicilerine özel fırsatlar da sunacak. Dr. Erkan Aydın ile İftar programında günün sohbetleri kapsamında sorulacak sorulara, www.tivibu.com.tr üzerinden doğru yanıt veren 2 çift Umre seyahatinin de sahibi olacak. Diğer yandan Ramazan Neşesi Özel Klasörü ve Bayram Neşesi Özel Klasörü içeriğinde yer alan birbirinden özel filmler de tüm Tivibu abonelerince ücretsiz olarak izlenebilecek.

Tivibu Ramazan kanalı; Türksat 4A uydusu üzerinden SD olarak; Frekans: 11794 MHz Polarizasyon:
H - Yatay Symbol Rate: 27500, HD olarak ise Frekans: 12196 MHz Polarizasyon: H - Yatay Symbol Rate: 9600 ayarları ile izlenebilecek.

Bülten Tarihi: 24 Mayıs 2017

​​