Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası heyecanı başlıyor

Tivibu, profesyonel golfçüleri ve golf tutkunlarını 27 Ekim'de Antalya Belek’te Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda bir araya getiriyor. Turnuva, golf sporu ile ilgili zengin program içerikleriyle, Tivibu Spor kanallarından takip edilebilecek.

Türk Telekom Grubu'nun yeni nesil televizyon platformu Tivibu sponsorluğunda düzenlenen “Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası", 27 Ekim Salı günü Antalya Belek’te başlayacak.

Resmi müsabakalar öncesinde golf dünyasının yıldız sporcularını ve golf tutkunu sporseverleri buluşturacak olan Tivibu Pro-AM Golf Turnuvası’nda toplam 26 takım yarışacak. Turnuvadaki her takımda üçü amatör, biri profesyonel sporcu olmak üzere 4’er kişi yer alacak.

Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi CEO’su Erkan Akdemir’in ev sahipliğinde gerçekleşecek turnuvaya; Golf Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu ve aralarında iş dünyasının tanınmış isimlerinin de yer aldığı sporcular katılacak.

Tivibu Pro-AM turnuvası ve ödül töreni Tivibu Spor ekranlarından canlı olarak Tivibu farkıyla izlenebilecek.

​​​​

Bülten Tarihi: 21 Ekim 2015​​​