Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Mavi Kaplanlar’ın Çanakkale Kampı Başladı

2015-2016 sezonun hazırlıklarını sürdüren Türk Telekom Basketbol Takımı, kamp çalışmaları için Çanakkale’ye gitti. Yeni sezonda hem ligde hem Avrupa’da başarı hedefleyen Mavi Kaplanlar sezon hazırlıklarını 3 Eylül’e kadar Çanakkale’de sürdürecek.

2015-2016 sezonunda hem ligde hem Avrupa’da mücadele edecek Türk Telekom Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Sezon hazırlıklarına 22 Ağustos’ta tam kadro olarak Ankara’da başlayan Mavi Kaplanlar, 7 günlük kamp için Çanakkale’ye gitti. Türk Telekom’un kamp kadrosunda 13 oyuncu yer aldı.

Sunter: “Takım olmak yolunda önemli bir kamp olacak”

Hazırlıkların Ankara etabında yenilenen kadronun uyumu açısında iyi bir başlangıç yaptıklarını ifade eden Başantrenör Ercüment Sunter, Çanakkale kampının oyuncular için çok önemli olduğunu belirtti. Kamp boyunca ciddi bir kondisyon yüklemesi yapacaklarını ifade eden Sunter “Sezon hazırlıklarımızın ilk etabında takıma yeni katılan yabancı oyuncularımızın çalışma arzusunu görmek bizi heyecanlandırdı. Yerli oyuncularımız da takıma çok çabuk adapte oldular. Tecrübeleriyle hem saha içinde hem de saha dışında bize yardımcı oluyorlar. Çanakkale kampı takım olmamız yolunda çok önemli bir adım olacak. Uzun bir süreden sonra ülkemizi Avrupa kupalarında temsil edeceğimiz için bu yıl hazırlıklarımızı daha sıkı yapıyoruz. Hem Avrupa’da hem de Türkiye’de başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Mavi Kaplanlar Bosna Hersek yolcusu

Sezon hazırlıklarını 3 Eylül’e kadar Çanakkale’de sürdürecek olan Türk Telekom, ardından Mirza Delibasic Turnuvası için Bosna Hersek’e gidecek. 9-10 Eylül tarihlerinde Saraybosna’da 2 hazırlık maçı yapacak olan Mavi Kaplanlar, buradan Antalya’ya geçecek ve 3 hazırlık maçı daha oynayacak. Türk Telekom, 28 Eylül’de başlayacak Ankara Turnuvası’nda ise başkent seyircisiyle buluşacak.

​​​​​​​​​​​​​​

Bülten Tarihi: 27 Ağustos 2015​​​