Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Fenerbahçe Sk Resmi Mobil Uygulamasına Büyük İlgi

Fenerbahçe taraftarlarının yeni buluşma noktası olan “Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması”, Fenerbahçeli taraftarlardan büyük ilgi gördü.  App Store ve Google Play Store’dan akıllı telefonlara indirilebilen uygulamayla taraftarlar, maçın coşkusuna her an dâhil olarak takımlarıyla ilgili tüm haberlere anında ulaşmanın keyfini yaşıyorlar. Taraftarlar ayrıca uygulama üzerinden anket ve yarışmalara katılıp çeşitli özel hediyeler kazanma fırsatı da yakalıyorlar.

Türk Telekom Grubu’nun, Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin ‘Yeni Nesil Stadyum’a dönüştürülmesi kapsamında hayata geçirdiği Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması, Fenerbahçeli taraftarlardan büyük ilgi gördü. Uygulama iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebiliyor.

Fenerbahçe SK Resmi Mobil Uygulaması ile taraftarlar, Fenerbahçe hakkındaki son dakika haberlerine, istatistiklere, puan durumuna ve canlı anlatıma erişebiliyorlar. Taraftarlara özel bir iletişim platformu sunulan uygulamayla profil oluşturma, arkadaş ekleme, popüler Fenerbahçelileri takip etme ve kişisel paylaşımlarla takıma destek verilebiliyor. Ayrıca taraftarlar birbirleriyle uygulama üzerinden iletişime geçip mesajlaşabiliyorlar.

Fenerbahçe’ye gönül verenler, takıma özel hazırlanan oyunlarla eğlenceli bir deneyim yaşarken, anlık bildirimlerle yapılan anket ve yarışmalara katılıp çeşitli özel hediyeler kazanma fırsatına da sahip oluyorlar.

Statta 400’ün üzerinde noktadan kapsama sağlanıyor

Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi ‘Yeni Nesil Stadyum’ Projesi, Türk Telekom Grubu’nun teknolojik çözümleri sayesinde taraftarlara maç heyecanı ve gol sevincini daha coşkulu yaşamaları ve bu coşkuyu internet üzerinden paylaşmaları için pek çok yeni ve eşsiz fırsat sunuyor. Bu kapsamda stada kurulan 4.5G’ye hazır mobil ve baştan aşağı yenilenmiş Wi-Fi şebekesi ile stat içerisinde 400’ün üzerinde noktadan kapsama sağlanacak. Kurulan altyapıyla stattaki 50 binden fazla kişi, kesintisiz internet deneyimi yaşayabilecek.

Fenerbahçe’nin “Fenerbahçe SK” resmi mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıları ziyaret edebilirsiniz:

App Store

Google Play ​​​

Bülten Tarihi: 11 Kasım 2015