Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ Kayseri’de Başlıyor

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın ilki Kayseri’de gerçekleşecek. Sürdürülebilir bir şirket olmak için gereken yol haritasının sunulacağı buluşmada, bölgenin öne çıkan markaları da başarı hikâyelerini paylaşacak. 

Türk Telekom Grubu’nun, teknolojideki gelişmeleri ve iş dünyasının yeni dinamiklerini KOBİ’lere aktarmak amacıyla hayata geçirdiği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ bu yıl 1 Ekim’de, Kayseri’de başlıyor.

Yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri e-ticaret gibi konuların işleneceği buluşmada, ‘Vizyon, Vizyonerler ve Trendler’ ile ‘Sürdürülebilirliğin Teminatı: Yeni Girişimler, Teknolojide İnovasyon ve E-Ticaret’ başlıklı paneller gerçekleşecek.  “Teknoloji yanında işler yolunda” söyleminden yola çıkan ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nda ayrıca, bölge ekonomisinin başlıca markaları başarı hikâyelerini katılımcılarla paylaşacak.

Yarışmalarla renklenecek zirvenin sonraki durakları Malatya, Trabzon, Konya, Denizli, Eskişehir, İzmir, Afyon ve İstanbul olacak. ​​

​​​​

Bülten Tarihi: 29 Eylül 2015​​​