Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Grubu ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’ Kayseri’de başladı

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasındaki yeni fırsatları ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla düzenlediği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın ilki Kayseri’de gerçekleşti. Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, “KOBİ’lerimizi teknolojiyle donatıyor, onları global alanda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” dedi.

Buluşmada, konusunda uzman katılımcılar iş dünyasının değişen dinamiklerini anlattı. Ayrıca, sürdürülebilir bir şirket olmaya yardımcı olacak bilgiler ve bölgenin öne çıkan başarı hikâyeleri KOBİ’lerle paylaşıldı.

Türk Telekom Grubu’nun, iş dünyasının yeni dinamiklerini ve teknolojinin markalara katkısını aktarmak amacıyla hayata geçirdiği ‘KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları’nın bu yıl ilk durağı Kayseri oldu.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, Türk Telekom Grubu’nun entegre yapısını ve yenilenen kurumsal vizyonunu Kayserili KOBİ’lerle paylaşırken, teknoloji danışmanı olarak global rekabette bir üst lige yükselmek isteyen tüm şirketlerin yanında olduklarını vurguladı.

“Teknoloji ve inovasyonla Kayseri ekonomisinin gelişimine destek oluyor, KOBİ’lerimizi teknolojiyle donatıyoruz”

Müşteri odaklı yaklaşımları ile KOBİ’lerin sabit ses, geniş bant ve mobilde tüm iletişim ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan yegâne adres olduklarını belirten Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, “KOBİ’lerimiz, sağladıkları istihdam ve gerçekleştirdikleri yatırımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi sayılıyor. Türk Telekom Grubu olarak biz de KOBİ’lerimizin sahip olduğu gerçek potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Onlara yalnızca bugüne değil, yarına da hazır olmalarını sağlayacak yeni nesil çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Türk Telekom Grubu’nun sunduğu iletişim teknolojilerini kullanan yeni nesil şirketler, daha fazla kazanmanın kapılarını aralıyor; tasarruf sağlıyor, gelirlerini artırıyor, işletme risklerini azaltıyorlar.

Bugün, ülkemizin en güçlü ekonomisine sahip şehirlerinden biri olan Kayseri’deyiz. Türk Telekom Grubu olarak, Kayseri’de 5 bin 234, bölge genelinde 17 bin 719 kilometre fiber altyapımız bulunuyor. Kayseri’deki tüm OSB’lerde fiber alt yapımız mevcut ve yeni yapılan küçük sanayi bölgelerinde de fiber hizmeti veriyoruz. Kayseri’deki KOBİ’lerin yüzde %90’ı Türk Telekom Grubu hizmetlerinden faydalanıyor.

Gururla söylemek isterim ki Kayseri’de bir ilki de gerçekleştirdik. İlimizde Ticaret Odası ve Sanayi odası ile  teknoloji danışmanlığı anlaşması imzaladık. Bu anlaşma ile KOBİ’lerimizin teknolojik ihtiyaçlarını daha da iyi anlayarak, gelişimlerine yön vermeye çalışıyoruz. Kayserili KOBİ’lerimizi Türk Telekom Grubu’nun gücüyle, hizmetleriyle büyütüyoruz. Onları teknoloji ile donatarak global anlamda rekabet edecek düzeye taşıyoruz” dedi.

En eski müşteriye plaket

Yeni nesil iş yapış biçimleri, dönemin yükselen değeri e-ticaret gibi konuların paylaşıldığı buluşmada ‘Vizyon, Vizyonerler ve Trendler’ ve ‘Sürdürülebilirliğin Teminatı: Yeni Girişimler, Teknolojide İnovasyon ve E-Ticaret’ başlıklı konuşmalar gerçekleştirildi. Ayrıca bölge ekonomisinin başlıca markaları Şahin Sucukları ve Sefes Mobilya başarı hikâyelerini KOBİ’lerle paylaştı.

Etkinlikte Türk Telekom Grubu’nun 175. Yılına özel olarak, Kayseri’nin en eski kurumsal müşterisine Türk Telekom Grubu Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan tarafından 175. Yıl özel plaketi takdim edildi.

KOBİ Dolu Anadolu Teknoloji Buluşmaları yıl boyunca Malatya, Trabzon, Konya, Denizli, Eskişehir, İzmir, Afyon ve İstanbul’da KOBİ’leri ağırlayacak. ​​

​​​​

Bülten Tarihi: 01 Ekim 2015​​​