Web sitemiz size daha iyi bir deneyim sağlamak adına yeni web teknolojileriyle hazırlandı. Sitemizi en iyi şekilde görüntülemek için tarayıcınızı güncelleyebilir ya da güncel başka bir tarayıcıyı deneyebilirsiniz.

KAPAT

Türk Telekom Grubu, Kristal Elma’da Yine Büyük Ödülün Sahibi Oldu

Türk Telekom Grubu, Türkiye’de pazarlama iletişimi alanında en yaratıcı çalışmaların değerlendirildiği, ‘Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde Teknoloji Hizmetleri kategorisinde Avea ile yine büyük ödüle layık görüldü. Türk Telekom Grubu; dünyanın ikinci büyük, Türkiye’nin ise en büyük yaratıcılık festivali olan ‘Kristal Elma’ kapsamında düzenlenen ödül töreninde başta Teknoloji Hizmetleri olmak üzere birçok alanda çeşitli ödüllerin sahibi oldu.

Pazarlama ve reklam dünyasının önde gelen isimlerinin bir araya geldiği ve bu yıl 1446 başvurunun yapıldığı festival kapsamında her kategoride jüriden en iyi puanı alan çalışmalar Kristal Elma, ikinci ve üçüncü çalışmalar ise Gümüş ve Bronz Elma ile ödüllendirildi.

Türkiye’nin lider iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom Grubu bu yıl 27.Kristal Elma Festivali’nde gençlik markası Avea Woops “Şota” filmiyle Teknoloji Hizmetleri büyük ödülünü alırken Tivibu, TTNet ve Avea markalarıyla birçok kategoride ödülün sahibi oldu.

Dehşan Ertürk:“Teknoloji, reklam ve pazarlama dünyasını hızla değiştirirken biz de pazarlama iletişiminde yaratıcılığı ve tüketicinin ihtiyacını merkeze alıyoruz” 

Türk Telekom Grubu’nun Kristal Elma kapsamında elde ettiği başarı üzerine açıklama yapan Türk Telekom Grubu Bireysel İş Birimi Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, “Türk Telekom Grubu olarak ürün ve hizmetlerimizi tasarlarken tüketicilerimizin hayatına hız, zengin içerik ve eğlence katan yenilikleri hayata geçiriyoruz. Günümüzde, markaların artık sadece ürün ve hizmet sunması yetmiyor. Müşterilerin sürekli değişen dünyasını ve beklentilerini çok iyi anlamak şart. Çünkü günümüzde tüketiciler markalardan sadece yaratıcılık beklemiyor, kendileri yaratıcılığın esin kaynağı ve yön vereni oluyor.  Türkiye’nin önde gelen yaratıcı isimlerinden oluşan jürinin layık gördüğü bu ödüller bu açıdan bizim için ayrı bir anlam ve önem taşıyor, pazarlama iletişimi alanında ortaya koyduğumuz işlerin kalitesini tescilliyor” dedi.

​​​​

Bülten Tarihi: 20 Ekim 2015​​​